Excalibur. Dziedzictwo ludzkościTekst

Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Ona - przeklęta czy wyjątkowa? On - wyjątkowy czy taki jak wszyscy?


Młoda studentka medycyny, Liv, zawsze myślała, że wie, skąd pochodzi i kim byli jej rodzice. Wszystko się zmienia, gdy postanawia odnaleźć ich grób w rodzinnej Szkocji. Dziewczyna odkrywa, że jej przeszłość kryje więcej tajemnic, niż mogłaby kiedykolwiek przypuszczać. Tymczasem na świecie zaczyna panoszyć się tajemnicza epidemia, a Liv trafia do niezwykłego miejsca, w którym aż roi się od intryg, złych emocji i mrocznych sekretów. Poznaje tu przystojnego Excalibura, który zdaje się znać odpowiedzi na nurtujące dziewczynę pytania. Może się wydawać, że on jeden z potężnej rasy Lilainu widzi w niej istotę równą sobie. A jednak chłopak nie mówi jej wszystkiego…


Nieświadomie Liv staje się zarzewiem konfliktu, w którym stawką jest przetrwanie całej ludzkości. Nie wie tylko, jak wysoką cenę przyjdzie jej za to zapłacić.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 04 października 2020
Delfina Chmielecka "Excalibur. Dziedzictwo ludzkości" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Monika Kala
30 grudnia 2020

„Excalibur. Dziedzictwo ludzkości” jest powieścią fantastyczną, lekką, przy której po prostu się odpoczywa. Spodobała mi się postać Liv, jak i Exalibura, jak na debiut to książka wypadła bardzo dobrze. Doskonale się sprawdzi, jako umilacz zimowych wieczorów. Myślę, że to dobra propozycja dla młodzieży, jak i starszych czytelników, którzy uwielbiają przenieść się chociaż na parę chwil w zupełnie inny świat i niekoniecznie chcieć z niego powrócić :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę