Sztuka błyskawicznej koncentracji. Mistrzostwo w zarządzaniu uwagąAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Sztuka błyskawicznej koncentracji. Mistrzostwo w zarządzaniu uwagą
Nie radzisz sobie z terminami, masz słabe wyniki, Twoja wydajność spada. Odkładasz zadania na potem, by zająć się smartfonem, Facebookiem, Instagramem lub śnieniem na jawie. Jeśli już uda Ci się skupić na pracy, wystarczy jeden SMS czy e-mail, aby natychmiast stracić zainteresowanie obowiązkami. A wrócić do nich jest... cóż, bardzo trudno. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, szanowanym prezesem, menedżerem, czy analitykiem w biznesie, problemy z koncentracją i niedobory skupienia sprawiają, że najbardziej błahy bodziec uniemożliwia dokończenie ważnych zadań. A to wróży poważne kłopoty!
Oto zwięzły i praktyczny poradnik, dzięki któremu nauczysz się trenować własną uwagę. Zdziwisz się, jak szybko doprowadzisz swoją koncentrację do perfekcji i jak imponująco zwiększysz własną produktywność! Dowiesz się, czym jest prawdziwe skupienie i w jaki sposób stworzyć sobie środowisko sprzyjające koncentracji. Poznasz kilka technik zarządzania własną uwagą, pozwalających utrzymać skupienie w każdych warunkach. Większość omówionych tu zagadnień ma charakter uniwersalny - sprawdzają się w każdej sytuacji, niezależnie od wykonywanej pracy. Dzięki temu poradnikowi szybko zbudujesz własną, dostosowaną do swoich potrzeb strategię zarządzania uwagą!
W tej książce znajdziesz: zestawienie największych zagrożeń utrudniających koncentrację

 sugestie ulepszeń przestrzeni roboczej

 wskazówki ułatwiające wchodzenie w stan przepływu

 techniki zarządzania czasem i relacjami z innymi

 porady, dzięki którym łatwiej uzyskasz hiperskupienie

 sztuczki ułatwiające koncentrację w przestrzeni publicznejJeśli tylko dobrze się skoncentrujesz, zwyciężysz!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 07 lipca 2020
  • Czas trwania: 00 min 17 sek.
  • ISBN: 978-83-283-6547-6
  • Lektor: Marcin Fugiel
  • Wydawca: Onepress
Damon Zahariades "Sztuka błyskawicznej koncentracji. Mistrzostwo w zarządzaniu uwagą" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Milena Zaucha
13 października 2020

W dzisiejszych czasach bardzo trudno skupić się na jednej rzeczy. Jesteśmy notorycznie rozpraszani przez wiele bodźców, naszą uwagę przyciąga mnóstwo przyjemności na wyciagnięcie ręki. Jednak czasami koniecznym jest wyrwanie się z tego kręgu, w przeciwnym razie można się zatracić. Damon Zahsriades przedstawił w swojej książce skuteczne metody na walkę z trudnościami w koncentracji. Zaprezentował zwięzły poradnik pełnej pożytecznej wiedzy oparty na własnym oświadczeniu. Wierzę, że przedstawione tu metody są naprawdę przydatne i mam zamiar przetestować je w praktyce. Autor zadbał również o prosty język, docierający do szerokiego grona odbiorców. Polecam serdecznie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę