3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Zamknięcie roku a zdarzenia po dniu bilansowym i korekta błędów lat poprzednich

PDF
Autorzy:, , , , , , , ,
Z serii: E-PORADNIK
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Zatwierdzenie sprawozdania następuje w okresie kilku miesięcy od dnia bilansowego. Pomiędzy dniem bilansowy a zatwierdzeniem firmy prowadzą normalną działalność operacyjną. Niektóre zdarzenia, mające miejsce przed zatwierdzeniem sprawozdania finansowego, wpływają na jego kształt a w szczególności na wynik finansowy. Istotna zatem jest umiejętność oceny, które z tych zdarzeń wpłyną na wynik roku poprzedzającego, a które nie mają charakteru korygującego.   


    Z publikacji "Zamknięcie roku a zdarzenia po dniu bilansowym i korekta błędów lat poprzednich" dowiesz się przykładowo:      kiedy błąd można uznać za istotny,  które zdarzenia należy ująć w roku poprzednim, a które w roku bieżącym,  jak ująć faktury korygujące sprzedaż roku poprzedniego,  jak należy księgować zdarzenia, które nie zostały ujęte w księgach roku poprzedniego,  co zrobić z kosztami, które zostały ujęte w poprzednim roku w zawyżonej wysokości.      Adresaci:

  Adresatami publikacji są przede wszystkim osoby zatrudnione w księgowości i finansach, właściciele oraz pracownicy biur rachunkowych.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 23 lipca 2019
  • ISBN: 978-83-264-4325-1
  • Całkowity rozmiar: 0 MB
  • Całkowity liczba stron: 0
  • Rozmiar stron: x мм
  • Wydawca: Wolters Kluwer Polska SA
Waldemar Gos "Zamknięcie roku a zdarzenia po dniu bilansowym i korekta błędów lat poprzednich" – pobierz w formacie pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę