Zmierzch nad jagodowymi polamiAudio

Z serii: Nad zatoką #3
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Zmierzch nad jagodowymi polami
Zmierzch nad jagodowymi polami Tom 3 Nad zatoką
E-book
29,90  23,62 
Szczegóły
Opis książki

„Chciałbym, żeby dziewczynki były bezpieczne…”

Kate Mason poświęciła życie, by troszczyć się o rodzinne uprawy jagód. Kiedy jednak jej pola przestają przynosić plony, zmuszona jest wymyślić jakiś inny sposób zarabiania na życie. Najlepszym rozwiązaniem może okazać się wynajęcie małego domku leżącego na terenie jej posiadłości, jednak to i tak za mało.

Gdy w jej życiu pojawia się bostoński przedsiębiorca, Drake Newham, poszukujący nie tylko miejsca do zamieszkania, ale również niani dla swoich dwóch bratanic, to wszystko wydaje się jej zbyt piękne, by mogło być prawdziwe. Nowego lokatora natomiast nie odstępuje budzące niepokój pytanie o to, kto mógł zamordować jego rodzinę.

Im więcej czasu Kate spędza w towarzystwie Drake’a i dziewczynek, tym trudniej jej ukryć zainteresowanie jego osobą. Ale kryzys w rodzinie nie jest najlepszym czasem na rozwijanie miłosnych uczuć.

W międzyczasie Kate dowiaduje się także, że jej wujek, odbywający karę za morderstwo, uciekł z więzienia. Na dodatek pojawia się jeszcze jakiś lokalny stalker. Niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku, a ona nie wie, czy jej pola jagodowe jeszcze kiedyś wydadzą owoc… i czy ten zmierzch nie okaże się jej ostatnim…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 11 grudnia 2020
  • ISBN: 978-83-8194-941-5
  • Lektor: Joanna Domańska
  • Wydawca: Storybox
  • Spis treści
Colleen Coble "Zmierzch nad jagodowymi polami" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Zmierzch nad jagodowymi polami Tom 3 Nad zatoką
E-book
29,90  23,62 
Judyta Hyjek
27 stycznia

"Zmierzch nad jagodowymi polami” przeczytałam w dwa wieczory. Czytając dosłownie zapomniałam o Bożym świecie. Milion pytań rodziło się w mojej głowie podczas tej lektury. Mistrzowskie połączenie wielu trudnych historii i ludzkich dramatów. Dogłębna analiza psychologiczna Kate, która czuje się niegodna by być szczęśliwą. Także inni bohaterowie są ciekawi, polubiłam ich od samego początku, a zakończenie książki zaskoczy nie jednego czytelnika. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę