Jak kochać to tylko w Rzymie

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Włoski biznesmen Pietro Morelli nie zamierzał się żenić. Nie potrafi jednak odmówić prośbie umierającego przyjaciela, amerykańskiego senatora, by poślubić jego córkę. W przeciwnym razie młodziutka, piękna i bardzo bogata Emmeline byłaby wkrótce łatwym łupem dla poszukiwaczy fortun. Pietro zamierza zachować swój dotychczasowy styl życia, bo, jak sądzi, uległa i zakochana w książkach Emmeline, zgodzi się na wszystko…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 25 października 2019
Clare Connelly "Jak kochać to tylko w Rzymie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Pamela Zurek
20 sierpnia 2020

Bardzo lubię czasem wskoczyć w lekką lekturę, która zabiera mnie w świat miłosnych perypetii postaci serii Światowe życie. Dostarczają mi wspaniałej rozrywki i relaksu w przerwach pomiędzy poważną i często dołująca literaturą. Dla zachowania balansu w naturze sięgnęłam po «Jak kochać to tylko w Rzymie». W książce poznajemy Pietro Moreli, włoskiego biznesmena, który prowadzi dość hulaszczy tryb życia. Nie pcha się także przed ślubny kobierzec, jednak nie potrafił odmówić swojemu umierającemu przyjacielowi poślubienia jego córki. Dziewczyna jest młodziutka i byłaby łatwym łupem ze względu na swoją fortunę. Pietro zdaje się, że niewiele zmieni się w jego życiu poślubiając Emmeline, jednak nieco się pomyli… Gorąco polecam tę opowieść, pełna emocji i napisana lekkim językiem, w sam raz na rozerwanie się.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę