Czarny kot – opowiadanie erotyczneAudio

LUST
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Czarny kot – opowiadanie erotyczne
Czarny kot – opowiadanie erotyczne
E-book
3,99 
Szczegóły
Opis książki

Poczułam go za mną. Wślizgnął się do środka, wypełniając moją tylną dziurkę, podczas gdy jego palce z wirtuozerią pieściły moją łechtaczkę. Patrzyłam w morze, gdzie odbijało się światło księżyca. Byłam pod wrażeniem piękna otaczającego nas krajobrazu, które jeszcze bardziej potęgowało intensywność doznań i magię tej chwili.

Podczas konferencji poświęconej ochronie środowiska naturalnego atmosfera w nadmorskim kurorcie Pusan w Korei sprawia, że Alia, doświadczona reporterka, jest podekscytowana, zdezorientowana i poirytowana. Lubi, jak coś się dzieje, i właśnie to dostała.

Alia jest zafascynowana nieznajomą kobietą o kociej urodzie, która porusza się z niezwykłą zwinnością i szybkością. Jednocześnie nie potrafi oprzeć się urokowi inspektora policji, „Apollo Colombo", przystojnemu jak sam bóg Apollo i obdarzonemu autorytetem. Prowadzi on śledztwo w sprawie czarnego kota i kobiety-wampira. Serce Alii bije coraz szybciej.

Po podróży do starożytnego Egiptu nasza bohaterka Alia, znana dziennikarka, bierze udział w kolejnym śledztwie. Poznaj jej nową opowieść, zabarwioną fantazją i nutką erotyki.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 30 listopada 2020
  • ISBN: 9788726356212
  • Tłumacz: – Lust
  • Lektor: Joanna Derengowska
  • Wydawca: Saga Egmont
  • Spis treści
Chrystelle Leroy "Czarny kot – opowiadanie erotyczne" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Czarny kot – opowiadanie erotyczne
E-book
3,99 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę