Dom samobójców

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

TO NIE BYŁA BANDA DZIECIAKÓW IGRAJĄCA Z OGNIEM. TO BYŁA CHOLERNA RZEŹ.  INTERNAT PEŁEN TAJEMNIC, PODWÓJNE MORDERSTWO SPRZED ROKU I SAMOBÓJSTWA WŚRÓD TYCH, KTÓRZY PRZEŻYLI. 

Rok temu na terenie prestiżowej szkoły z internatem doszło do straszliwej rzezi. W starym domu nauczycielskim zamordowano dwóch uczniów.  Wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Między innymi to, dlaczego niektórzy z uczniów, którzy przeżyli tamtą przerażającą noc, wracają do opuszczonego domu i odbierają sobie życie?  Rekonstruktor sądowy Rory Moore i partnerujący jej psycholog Lane Phillips próbują odkryć prawdę.  Czy uda się im opracować profil psychologiczny sprawcy, zanim będzie za późno?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 27 stycznia 2021
Charlie Donlea "Dom samobójców" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Celina Lewicka
15 marca

"Dom samobójców" intryguje już samym swoim tytułem. To właśnie on zachęcił mnie do sięgnięcia po tego właśnie ebooka. Czytało się tę książkę bardzo szybko i przyjemnie. Trzymała w napięciu do ostatniej strony i ze względu na krótkie rozdziały nie chce jej się odłożyć mówiąc ciągle «jeszcze tylko jeden rozdział». Jeżeli lubicie zagadki, niedomówienia i mroczność do ostatniej strony, to książka jest dla Was. Więcej nie zdradzę, sprawdźcie sami :))))

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę