Aniela i inni - O Domu Towarowym Jabłkowskich

Tekst
I am reading - Czytam sobie
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Pełna niezwykłych detali i fascynujących faktów opowieść o znanym domu towarowym, który powstał w przedwojennej Polsce, stając się symbolem dobrobytu i ulubionym miejscem eleganckich obywateli II RP.

Cezary Łazarewicz najpierw przybliżył historię Domu Towarowego braci Jabłkowskich dorosłym, a teraz w fascynującą podróż odkrywającą tajemnice przodka galerii handlowych zabiera także dzieci! Młodzi czytelnicy poznają świat sklepów, jakich już dzisiaj nie ma. Niezwykle interesującą historię wzbogacają pobudzające wyobraźnię ilustracje.

"Aniela i inni. O Domu Towarowym Jabłkowskich" to książka z serii «Czytam sobie z kotylionem» – specjalnej, limitowanej edycji bestsellerowej serii «Czytam sobie», wydanej z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Misją obu serii jest wspieranie samodzielnego czytania u dzieci i zarażania ich pasją do literatury.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 30 listopada 2021
Cezary Łazarewicz "Aniela i inni - O Domu Towarowym Jabłkowskich" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę