3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

PS Kocham Cię na zawsze

Tekst
Z serii: P.S. I Love You #2
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

„PS Kocham Cię” to niekwestionowany numer 1 wśród książek (i filmów) poświęconych miłości powstałych w XXI wieku. Wreszcie powstała jej kontynuacja! Cecelia Ahern ponownie tworzy piękną i poruszającą historię o miłości „na zawsze” i o życiu, które nie jest bajką.

Akcja „PS Kocham Cię na zawsze” rozpoczyna się siedem lat po śmierci Gerry’ego. Jego żona Holly Kennedy poukładała swoje życie na nowo. Ma stabilną pracę i zamierza zamieszkać ze swoim nowym partnerem, Gabrielem. Ciara, siostra Holly, namawia ją do udziału w podcaście, w którym miałaby opowiedzieć o swoich doświadczeniach po śmierci Gerry’ego i o listach, które jej zostawił. Ta jednak obawia się powrotu do traumatycznych wydarzeń, które zostawiła już za sobą…

Fenomen „PS Kocham Cię” sprawił, że do dziś książki Ahern sprzedały się łącznie w ponad 25 milionach egzemplarzy. Wśród nich znalazła się m.in. bestsellerowa i głośna powieść „Love, Rosie”. Książka „PS Kocham Cię” doczekała się ekranizacji z Hilary Swank i Gerardem Butlerem w rolach głównych.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 25 października 2019
  • ISBN: 978-83-287-1274-4
  • Tłumacz: Anna Krochaml, Robert Kędzierski
  • Wydawca: Akurat
  • Spis treści
Cecelia Ahern "PS Kocham Cię na zawsze" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
autoreg9724575922
19 lutego 2020

Piękna, wzruszająca, ciepła opowieść o miłości i przywiązaniu. Autorka przedstawia zupełnie nowe spojrzenie na śmierć i pokazuje, że poprzez ciężkie doświadczenia w naszym życiu kształtujemy swoją osobowość i wynosimy najbardziej wartościowe lekcje. Strata bliskiej osoby może sporo uświadomić jeśli dopuścimy do siebie pozytywne myśli i otworzymy się na ciepło jakim chcą nas obdarzyć inni.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę