PS Kocham Cię na zawsze

Tekst
Z serii: P.S. I Love You #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
PS Kocham Cię na zawsze
PS Kocham Cię na zawsze
Audiobook
Czyta Małgorzata Gołota
Szczegóły
Opis książki

„PS Kocham Cię” to niekwestionowany numer 1 wśród książek (i filmów) poświęconych miłości powstałych w XXI wieku. Wreszcie powstała jej kontynuacja! Cecelia Ahern ponownie tworzy piękną i poruszającą historię o miłości „na zawsze” i o życiu, które nie jest bajką.

Akcja „PS Kocham Cię na zawsze” rozpoczyna się siedem lat po śmierci Gerry’ego. Jego żona Holly Kennedy poukładała swoje życie na nowo. Ma stabilną pracę i zamierza zamieszkać ze swoim nowym partnerem, Gabrielem. Ciara, siostra Holly, namawia ją do udziału w podcaście, w którym miałaby opowiedzieć o swoich doświadczeniach po śmierci Gerry’ego i o listach, które jej zostawił. Ta jednak obawia się powrotu do traumatycznych wydarzeń, które zostawiła już za sobą…

Fenomen „PS Kocham Cię” sprawił, że do dziś książki Ahern sprzedały się łącznie w ponad 25 milionach egzemplarzy. Wśród nich znalazła się m.in. bestsellerowa i głośna powieść „Love, Rosie”. Książka „PS Kocham Cię” doczekała się ekranizacji z Hilary Swank i Gerardem Butlerem w rolach głównych.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 25 października 2019
  • ISBN: 978-83-287-1274-4
  • Tłumacz: Anna Krochaml, Robert Kędzierski
  • Wydawca: Akurat
  • Spis treści
Cecelia Ahern "PS Kocham Cię na zawsze" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
PS Kocham Cię na zawsze
Niedostępna w sklepie
Czyta Małgorzata Gołota
autoreg9724575922
19 lutego 2020

Piękna, wzruszająca, ciepła opowieść o miłości i przywiązaniu. Autorka przedstawia zupełnie nowe spojrzenie na śmierć i pokazuje, że poprzez ciężkie doświadczenia w naszym życiu kształtujemy swoją osobowość i wynosimy najbardziej wartościowe lekcje. Strata bliskiej osoby może sporo uświadomić jeśli dopuścimy do siebie pozytywne myśli i otworzymy się na ciepło jakim chcą nas obdarzyć inni.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę