Pogromca lwówAudio

Z serii: Saga o Fjallbace #9
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Pogromca lwów
Tekst
Pogromca lwów
E-book
29,99  22,19 
Szczegóły
Opis książki

Camilla Läckberg w szczytowej formie! Recenzenci i czytelnicy są zgodni, warto było czekać!

Styczeń, mroźna Fjällbacka. Z lasu wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu wybiega półnaga dziewczyna. Kierowca nie jest w stanie jej wyminąć. Ciężko ranna nastolatka umiera w szpitalu.

Patrik Hedström otrzymuje powiadomienie o wypadku, gdy już wiadomo, że potrącona dziewczyna to Victoria, która cztery miesiące temu zaginęła, wracając do domu ze szkółki jeździeckiej. Okazuje się, że padła ofiarą okrutnych zabiegów, co gorsza, nie tylko ona.

W tym samym czasie Erika Falck bada sprawę sprzed lat, rodzinną tragedię, która skończyła się śmiercią ojca rodziny. Odwiedza w więzieniu jego żonę, skazaną za morderstwo, ale nie może się od niej dowiedzieć, co się wtedy tak naprawdę wydarzyło. Erika czuje, że coś się nie zgadza, że kobieta coś ukrywa. Wydaje się również, że przeszłość kładzie się cieniem na teraźniejszości…

Audiobook w interpretacji Marcina Perchucia

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 06 lipca 2020
  • ISBN: 9788381432634
  • Tłumacz: Inga Sawicka
  • Lektor: Marcin Perchuć
  • Wydawca: Czarna Owca
  • Spis treści
Camilla Lackberg "Pogromca lwów" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Pogromca lwów
E-book
29,99  22,19 
Książka należy do serii
«Saga o Fjallbace»
Latarnik
Księżniczka z lodu
Kaznodzieja
-5%
Roksana Gazdik
15 października 2020

Tę autorkę albo się kocha, albo nienawidzi… Osobiście uwielbiam Camillę Lackberg, dlatego moja ocena może się wydać lekko stronnicza. Faktem jest jednak, że nie czytałam jeszcze słabej książki od tej autorki, utrzymuje rewelacyjny poziom i nie spuszcza z tonu. Nie mogłam się też doczekać tej książki! Czytałam z zapartym tchem i z ogromną przyjemnością. Moim zdaniem najlepsza ze wszystkich części serii, a Lackberg to niekwestionowana królowa szwedzkiego kryminału. Czekam na część dziesiątą! Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę