Sukces osobisty

Tekst
Biblioteka Sukcesu Briana Tracy
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Sukces osobisty
Sukces osobisty
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 44,80  35,84 
Sukces osobisty
Audio
Sukces osobisty
Audiobook
Czyta Robert Michalak
24,90 
Szczegóły
Opis książki

Dlaczego jedni odnoszą większe sukcesy niż inni?

Brian Tracy, światowej sławy ekspert od zwiększania efektywności, przez dziesięciolecia badał życiorysy i zachowania ludzi sukcesu. Na tej podstawie wyciągnął zaskakujący wniosek: nawet niewielkie korekty nastawienia i zachowań mogą przełożyć się na istotny wzrost osiąganych wyników. W tej krótkiej, acz inspirującej książce autor wyjaśnia, w jaki sposób wszyscy możemy:

- wyznaczać jasne cele (bo nie da się osiągnąć celu, którego się nie widzi),

- zmienić nastawienie pod kątem przyciągania nowych możliwości,

- wyrzec się wszelkich przekonań, którymi sami się ograniczamy;

- wzmacniać pewność siebie,

- ćwiczyć się w sztuce odwagi (ludzie sukcesu nie boją się podejmować ryzyka),

- wykorzystywać każdą okazję do nauki i rozwoju,

- nawykowo prowadzić działania networkingowe,

- opanować umiejętność planowania strategicznego.

Książka jest pełna prostych, lecz jednocześnie rewolucyjnych technik, dzięki którym nauczysz się przekuwać marzenia w konkretne efekty.

Brian Tracy jest jednym z najlepszych profesjonalnych mówców na świecie. Otworzył, zbudował, zarządzał i kierował 22 biznesami

z różnych branż. Co roku prowadzi konsultacje dla ponad 250 000 osób w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie i Azji. Jego prezentacje, przemowy i seminaria są specjalnie przygotowane i dostosowane do różnych grup odbiorców. Opisuje się je jako „inspirujące, zabawne, informujące i motywujące”. Tracy pracował z ponad 500 korporacjami, wygłosił ponad 2000 wykładów i przemawiał dla ponad 2 000 000 ludzi.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 22 marca 2019
Brian Tracy "Sukces osobisty" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Sukces osobisty
Audiobook
Czyta Robert Michalak
24,90 
Maciej Ladzinski
14 maja 2020

Tego autora raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Kolejna lektura spod pióra Tracy'ego znalazła się w moich rękach i kolejny raz jestem zachwycony tym człowiekiem. Książka traktuje przede wszystkim o motywacji do zmiany pewnych przyzwyczajeń w naszym życiu, które nie wnoszą nic konstruktywnego, a już na pewno nie przybliżają nas do wyznaczonych celi. Poza tym, Tracy przekonuje czytelnika, że przy odpowiedniej zmianie nastawienia, nawet bardzo małej i stopniowej, jesteśmy w stanie przybliżyć się do sukcesu. Oczywiście tematy zahaczają także o wiarę w siebie i samoocenę, której poziom jest czynnikiem niezbędnym do samospełnienia. Dla mnie ta, jak i inne publikacje Tracy'ego, które czytałem do tej pory, to niezwykle interesujące i inspirujące książki, do których wracam , gdy czasem opadają mi siły do działania. Bardzo polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę