Studnia WstąpieniaTekst

Z serii: Z mgły zrodzony #2
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Doskonała kontynuacja Z mgły zrodzonego. Dokonali niemożliwego, obalając niemal boską istotę, której brutalne rządy trwały tysiąc lat. Teraz Vin, wychowanka ulicy, która wyrosła na najpotężniejszą Zrodzoną z Mgły w krainie, i Elend Venture, zakochany w niej szlachetnie urodzony idealista, muszą zbudować nowe społeczeństwo na gruzach imperium. I wtedy atakują ich trzy oddzielne armie. Jedynie starożytna legenda daje cień nadziei. Ale nawet jeśli Studnia Wstąpienia istnieje, nikt nie wie, gdzie jej szukać i jakimi mocami obdarza. Być może zabicie Ostatniego Imperatora nie było wcale najtrudniejsze i prawdziwym wyzwaniem okaże się przetrwanie po jego upadku.

* * *

„Wspaniała epicka fantasy… Wielbicielom Terry’ego Goodkinda i Terry’ego Brooksa Studnia Wstąpienia przyniesie prawdziwą satysfakcję i ekscytującą rozrywkę”.

SFRevu

„Ta interesująca książka szczególnie spodoba się tym czytelnikom, którzy zawsze chcieli wiedzieć, co się dzieje po zwycięstwie dobra”.

"Publishers Weekly"

„Rzadko się zdarza, by pisarz tak dobrze rozumiał działania przywódców, tworzenie się społeczności i sposób, w jaki w sercach pojawia się miłość. Sanderson jest zadziwiająco mądry”.

Orson Scott Card

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 01 kwietnia 2020
  • ISBN: 9788374803175
  • Tłumacz: Anna Studniarek
  • Wydawca: MAG
  • Spis treści
Brandon Sanderson "Studnia Wstąpienia" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Z mgły zrodzony»
Bohater wieków
Cienie tożsamości
Żałobne opaski
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę