Życzenie Smierci (Więzy Krwi Księga 12)

Tekst
Więzy Krwi Księga 12
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Opis książki

Ren myślał, że złapał małego złodziejaszka, ale odkrył, że pod warstwami chłopięcych ubrań i brudu kryje się najbardziej pożądana kusicielka, jaką kiedykolwiek widział. Zdając sobie sprawę, że została naznaczona znamieniem demona i wydaje się mieć życzenie śmierci, Ren szybko decyduje, że jedynym sposobem na utrzymanie jej przy życiu jest nie spuszczanie jej z oczu. Jeśli demony byłyby na tyle samobójcze, by myśleć, że chcą mu ją odebrać, on sam spełniłby ich życzenie śmierci.

Wmieszanie się w podziemny złodziejski gang prowadzony przez demony było łatwe… Lacey miała problem z ucieczką, gdy postanowiły ją zabić. Kiedy jej partner ginie tylko po to, by dać jej przewagę, nie pozwala, by jego ofiara poszła na marne i biegnie, jakby goniła ją horda demonów… a tak właśnie jest. Skąd miała wiedzieć, że jej droga ucieczki zaprowadzi ją prosto w sam środek wojny demonów i w ramiona seksownego nieznajomego, który jest potężniejszy niż jej najgorszy koszmar? Ren myślał, że złapał małego złodziejaszka, ale okazało się, że pod warstwami chłopięcych ubrań i brudu kryje się najbardziej pożądana kusicielka, jaką kiedykolwiek widział. Zdając sobie sprawę, że została naznaczona znamieniem demona i wydaje się mieć życzenie śmierci, Ren szybko decyduje, że jedynym sposobem na utrzymanie jej przy życiu jest nie spuszczanie jej z oczu. Jeśli demony byłyby na tyle samobójcze, by myśleć, że chcą mu ją odebrać, on sam spełniłby ich życzenie śmierci.

Szczegółowe informacje
Ograniczenie wiekowe:
0+
Data dodania do LitRes:
29 lipca 2021
Rozmiar:
270 str.
ISBN:
9788835425984
Tłumacz:
Ewelina Brazewicz
Prawa autorskie:
Tektime S.r.l.s.
Spis treści
Amy Blankenship "Życzenie Smierci (Więzy Krwi Księga 12)" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Отзывы 1

Сначала популярные
Ruta Sidor

Bardzo fajna książka, którą czytałam z zapartym tchem! 270 stron czystej przyjemności :))) Jeżeli lubicie takie… demoniczne klimaty to jest to seria dla Was :) dodam jeszcze ogromny plus za świetne tłumaczenie.

Оставьте отзыв