Mury. RewolucjeAudio

0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

MURY

Książka porusza bardzo ważny społeczny problem: izolacji. Autor  podkreśla, że wszędzie tam, gdzie jest jakiś mur, ludzie próbują go zdobyć albo zza niego uciec. Spośród wielu znanych i mniej znanych murów, które wybudował człowiek , autor wybrał kilkanaście. Każdy został opatrzony metryczką zawierająca informacje: kiedy powstał, jakie ma wymiary, z jakiego materiału  i w jakim celu został zbudowany.

REWOLUCJE

Jeżeli jesteś ciekawy świata i zainteresowany tym w jaki sposób dokonywały się najważniejsze zmiany w naszej historii, ta książka jest właśnie dla ciebie – bez względu na to ile masz lat! Autor opisał ponad dwadzieścia rewolucji wśród których znalazły się rewolucje krwawe i bezkrwawe, zarówno te, które skończyły się sukcesem i zmieniły świat na lepszy, jak również te, które lepiej żeby nigdy się nie wydarzyły. Pomiędzy rewolucją społeczną, naukową, technologiczną, filozoficzną, czy kulturalną odnajdziemy rewolucję hormonalną i żołądkową.

Każda rewolucja została opatrzona metryczką zawierającą informacje: kiedy miała miejsce, jaki był jej zakres i konsekwencje.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 02 maja 2021
  • ISBN: 978-83-8233-327-5
  • Lektor: Lena Schimscheiner
  • Wydawca: Storybox
Bogusław Janiszewski "Mury. Rewolucje" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę