Horror z piekła rodemTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

„Horror z piekła rodem” to powieść Beaty Cwirko-Godyckiej, która na kartach książki snuje straszną, ale i intrygującą historię o romansie dojrzałego mężczyzny z młodą kobietą. Jest to opowieść o czarach i kontaktach z demonami oraz piekłem. Akcja książki rozgrywa się współcześnie. Magik Artur wtajemnicza swoją uczennicę w arkana czarnej magii. W pewnym momencie między parą głównych bohaterów dochodzi do romansu. Dziewczyna, biorąc u Artura nauki i przyglądając się eksperymentom, poznaje ciemną stronę mocy oraz istoty, które pochodzą z innego, złego świata. Po tygodniach ćwiczeń zostaje prawdziwą wiedźmą, może sama czarować i zaklinać. Piekło reprezentują w tej opowieści Belial, Belzebub, Lucyfer oraz sam Szatan. To opowieść dla Czytelników o mocnych nerwach.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
Beata Cwirko-Godycka "Horror z piekła rodem" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Inne książki tego autora

Bardzo ciekawa opowieść i rewelacyjny debiut. Krótka historia o relacji między dwojgiem ludzi, obleczona w scenerię pełną magii. Głównym bohaterem jest Artur, specyficzny mag, który stroni od ludzi. Jednak w wyniku chęci przekazania swojej wiedzy magicznej zdecydował się przyjąć ucznia. Tak trafia na Małgorzatę, ogarniętą chęcią zemsty na swoim byłym kobietę, która rozpoczyna u niego studiowanie czarnej magii. Z czasem między nimi wywiąże się więź, a sprawy przybiorą interesujący wymiar. Koniec końców Małgorzata zostaje czarownicą, lecz czy wykorzysta swoje nowe umiejętności przeciwko swojemu byłemu kochankowi? Intrygująca historia, świetnie dobrani bohaterowie i delikatny wątek grozy. Fantastycznie spędziłam czas z «Horrorem z piekła rodem». Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę