3 książki za 35 oszczędź od 50%

Droga między falami

Audio
0
Recenzje
Niedostępna w sklepie
Oznacz jako przeczytane
Powiadom mnie po udostępnieniu:
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Nastał czas pogubionych!

Kontynuacja bardzo dobrze przyjętej "Pełni zapomnienia" wydanej w 2020 roku!

Pandemia ustąpiła, a nowy, brutalny świat staje się rzeczywistością. Życia doświadcza się we wszystkich, również mrocznych, odcieniach, często bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Wchodzący w dorosłość Benon nie ustaje w poszukiwaniach swoich korzeni, uczy się korzystać z odkrytych zdolności, krocząc przez zamglony świat, w którym każdy prowadzi własną, często nieczystą, grę.

Czy brutalność i zobojętnienie to jedyna recepta na przetrwanie w nowej rzeczywistości? Jak nie zagubić swojego człowieczeństwa w świecie,  który budzi się z koszmarnego snu?

Czy świat po pandemii stanie się lepszym miejscem do życia?


Bartosz Niegrebecki - człowiek wielu talentów. Przez ponad dwadzieścia lat zarządzał finansami różnych firm w Polsce i na Ukrainie. Ma tytuł MBA i międzynarodowy certyfikat księgowy. Oprócz tego uczy rachunkowości i finansów młodsze pokolenie księgowych. Jednak najbardziej ceni sobie umiejętność żonglowania. Prywatnie ojciec dwóch synów i jednej córki. Ma na koncie kilkadziesiąt ukończonych maratonów i jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Podobno to najlepszy pisarz wśród księgowych i najlepszy księgowy wśród pisarzy.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 maja 2022
  • ISBN: 978-83-963492-3-1
  • Lektor: Katarzyna Tokarczyk
  • Wydawca: Takimslovem Sp. zo.o.
Bartosz Niegrebecki "Droga między falami" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę