3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Compliance w przedsiębiorstwie

PDF
Autor:
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Compliance jest to taki sposób organizacji przedsiębiorstwa, który redukuje do minimum ryzyko wystąpienia wszelkich nieprawidłowości. 


 Dobrze funkcjonująca firma może szybko stracić pozycję - wystarczy nierozsądne posunięcie lub zaniechanie działań. Jedna zła decyzja często powoduje bowiem efekt domina, co może skończyć się nawet bankructwem. Jest to szczególnie istotne w czasach rozchwianej gospodarki. Aby do tego nie doszło, potrzebny jest w przedsiębiorstwie Compliance.


 Autor w interdyscyplinarnym ujęciu przedstawia poszczególne elementy systemu Compliance. Książka może znacznie ułatwić zbudowanie struktury przedsiębiorstwa opartej na nowoczesnych standardach zarządzania. Przedstawione zagadnienia zostały poparte wieloma przykładami, zwłaszcza z Niemiec i Stanów Zjednoczonych, gdzie systemy Compliance są na porządku dziennym.


 Adresaci:

 Książka jest adresowana do kadry zarządzającej, osób odpowiedzialnych za system Compliance, firm konsultingowych i naukowców podejmujących tę tematykę.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 978-83-264-3076-3
  • Całkowity rozmiar: 5 MB
  • Całkowity liczba stron: 213
  • Rozmiar stron: x мм
  • Wydawca: Wolters Kluwer Polska SA
"Compliance w przedsiębiorstwie" – pobierz w formacie pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Bożena Maciejewska
02 sierpnia 2021

Super ciekawa pozycja dotycząca nowej propozycji zarządzania firmą. Myślę, że każdy pracujący w firmie konsultingowej albo w zarządzie przedsiębiorstwa powinien zapoznać się z tym opracowaniem, oczywiście jeżeli chce dowiedzieć się czym jest system compilance. Dobrze, że na polskim rynku wydawniczym pojawia się fachowa, nowoczesna literatura!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę