Star Force. Tom 1. RójTekst

Z serii: Star Force
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Owdowiały wykładowca akademicki Kyle Riggs mieszka z dwójką dzieci na kalifornijskiej farmie. Pewnej nocy jego spokojne życie przerywa przybycie okrętu obcych, który porywa i morduje jego dzieci, a następnie zabiera na pokład samego Kyle’a. Bohater przechodzi serię testów, po których statek, najwyraźniej obdarzony inteligencją, czyni go swoim dowódcą. Jest też zła wiadomość – obcy, którzy wysłali jednostkę, walczą z kimś o wiele groźniejszym, kimś, kto wkrótce znajdzie się w pobliżu Ziemi.

Rasa ludzka, zamieszkująca galaktyczny zaścianek i dysponująca prymitywną technologią, trafia w sam środek wojny między dwoma potężnymi gatunkami obcych.

„Rój” to pierwszy tom bestsellerowej serii Star Force.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 16 marca 2019
B.V. Larson "Star Force. Tom 1. Rój" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Star Force»
Star Force. Tom 9. Martwe Słońce
Star Force. Tom 10. Wygnaniec
Gwiazda Demonów
-5%
Najlepsza recenzja
M
20 stycznia, 14:40Mirosław Orzel

Jako fan science-fiction mogę na pewno powiedzieć, że pierwszy tom sagi «Star Force» nie rozczarowuje. Jest wszystko co w tym gatunku być powinno. Zabrakło mi jednak nieco polotu i nie wciągnęło mnie jakoś mocno. Ale sięgnę po tom 2, ponieważ wydaje mi się, że cała seria zapowiada się interesująco, a owa część pierwsza to powoli rozkręcający główny wątek…

0Udostępnij:
Napisz recenzję
Napisz recenzję
Zamieść interesującą recenzję
składającą się przynajmniej ze 120 znaków