Fear me

Tekst
Autor:
Z serii: Broken Love #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

„Nienawidziła demonów, które nieustannie go goniły. A on nienawidził jej”.

Keiran Masters nęka Lake Monroe, odkąd ta skończyła siedem lat. Nic się nie zmieniło. On zawsze miał w tym jeden cel – objąć nad nią pełną kontrolę i czuć, że dziewczyna jest jego własnością.

Teraz są nastolatkami i ku przerażeniu Lake chłopak wychodzi z więzienia, w którym spędził rok. Jest przekonana, że budzi w nim najgorsze instynkty. Jeszcze nie wie, że w jego świecie strach i pożądanie idą ze sobą w parze.

Keiran jest pewien, że to właśnie przez Lake został zamknięty i stracił rok swojego życia. Ona ukradła mu wolność, więc on zabierze jej wszystko.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 01 października 2020
  • Rozmiar: 450 str. 6 ilustracji
  • ISBN: 978-83-66654-64-8
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
B.b. Reid "Fear me" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Nadzieja Korch
29 grudnia 2020

Rozłożyła mnie na łopatki… serio ;-) Dawno nie czytałam książki, która wywołała we mnie tak dużo emocji. Ona cicha, wycofana, On pewny siebie, lubiący dominację. Historia dwójki bohaterów, których łączy niezwykle złożona relacja. Nienawiść, złość, ale również namiętności, pożądania, fascynacja. Lektura, która pokazuje jak cienka jest granica między nienawiścią, a miłością. Fajnie się czytało, polecam wam bardzo bardzo!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę