Za zamkniętymi drzwiami

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Za zamkniętymi drzwiami
Za zamkniętymi drzwiami
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 58,80  47,04 
Za zamkniętymi drzwiami
Audio
Za zamkniętymi drzwiami
Audiobook
Czyta Ewa Abart
29,90  21,83 
Szczegóły
Opis książki

Perfekcyjna para? Doskonałe małżeństwo? Czy idealne kłamstwo?


Wszyscy znamy takie pary jak Jack i Grace: on jest przystojny i bogaty, ona czarująca i elegancka. Chciałoby się poznać Grace nieco lepiej, ale to niełatwe, bo Jack i Grace są nierozłączni. Niektórzy nazwaliby to prawdziwą miłością.

Wyobraź sobie uroczystą kolację w ich idealnym domu, miłą konwersację, kolejne kieliszki dobrego wina. Oboje wydają się w swoim żywiole. Przyjaciele Grace chcieliby zrewanżować się lunchem w przyszłym tygodniu. Ona chętnie przyjęłaby zaproszenie, ale wie, że nigdy z nimi nie wyjdzie. Ktoś mógłby spytać, dlaczego Grace nigdy nie odbiera telefonów, nie wychodzi z domu, a nawet nie pracuje. I jak to możliwe, że gotując tak wymyślne potrawy, w ogóle nie tyje? I dlaczego w oknach sypialni są kraty? Doskonałe małżeństwo czy perfekcyjne kłamstwo?


„Najlepszy i najbardziej przejmujący thriller, jaki kiedykolwiek czytałem” San Francisco Book Review„Porywający debiut! Przerażenie, które czuje Grace, jest zaraźliwe, klaustrofobiczna atmosfera zagęszcza się, a niepokojąca gra w kotka i myszkę zmierza do przerażającego i niespodziewanego finału” Publishers Weekly„Wciągające i powodujące szybsze bicie serca momenty gwarantują, że po tej lekturze inaczej zaczniecie patrzeć na swoich przyjaciół i sąsiadów” Margaret Madden, Bleach House Library„Psychologiczny thriller w stylu Hitchcocka” Woman„Mrożący krew w żyłach thriller, który nie pozwoli ci zasnąć” Mary Kubica, autorka „Grzecznej dziewczynki”

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
  • ISBN: 978-83-7985-401-1
  • Tłumacz: Janusz Ochab
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
B.A. Paris "Za zamkniętymi drzwiami" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Za zamkniętymi drzwiami
Audiobook
Czyta Ewa Abart
29,90  21,83 
Teodora Latka
31 marca 2020

Ciężko było się oderwać od czytania, już dawno nie chłonęłam tak żadnej książki. Powieść nie jest o potocznie rozumianej przemocy: alkoholu czy biciu, nie ma brutalnych opisów ani fontanny krwi, a mimo to jest przerażająca. Gratuluję autorce takiego debiutu, jest to naprawdę spore osiągnięcie! B.A. Paris niezwykle wiarygodnie przedstawiła beznadzieje położenie Grace i wyjaśniła jak do tego doszło. Czytając miałam ochotę udusić Jacka własnymi rękami, a w pewnym momencie naprawdę straciłam nadzieję, że dramat kobiety kiedyś się skończy. Dawno nic mnie tak nie wciągnęło. Ostatni dialog między Grace a Esther zostanie w mojej pamięci na bardzo długo.

Szczerze polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę