Pozwól mi wrócić

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Pozwól mi wrócić
Pozwól mi wrócić
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 64,90  51,92 
Pozwól mi wrócić
Pozwól mi wrócić
Audiobook
Czyta Maciej Kowalik, Magdalena Schejbal
34,90  25,48 
Szczegóły
Opis książki

Powieść autorki bestsellerowych thrillerów „Za zamkniętymi drzwiami” oraz „Na skraju załamania”.


Ona zniknęła


Fin i Layla, młodzi i nieprzytomne w sobie zakochani, wyjeżdżają na wakacje do Francji. W drodze zatrzymują się w nocy na parkingu i kiedy Fin wraca z toalety, jego dziewczyny nigdzie nie ma.


On skłamał


Fin opowiada policji, o tym, co zdarzyło się tej nocy. Są tacy, co nie wierzą w jego wersję i podejrzewają go o najgorsze. Nawet po latach. I tylko Fin wie, że nie powiedział policji całej prawdy.


Nowe życie


Po dziesięciu latach zaczyna jeszcze raz – w innym miejscu, z inną kobietą. I tak się akurat złożyło, że jest nią siostra jego zaginionej dziewczyny. Kiedy się zaręczają, Fin dostaje telefon. Ktoś z jego przeszłości widział Laylę. Ktoś podrzuca znaki kojarzące się jednoznacznie z Laylą. Ktoś wysyła mu maile, które doprowadzają go na skraj szaleństwa.


Fin zaczyna podejrzewać wszystkich i coraz bardziej wierzy w to, że jego dawna ukochana żyje. I że jest bliżej, niż mu się wydaje.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
  • ISBN: 978-83-8125-515-8
  • Redaktor: Magdalena Koziej
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
B.A. Paris "Pozwól mi wrócić" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Pozwól mi wrócić
Audiobook
Czyta Maciej Kowalik, Magdalena Schejbal
34,90  25,48 
Sylwia Baniecka
18 marca 2020

bardzo ciekawa, szczególnie zakończenie. wciąga bez reszty choć nie tak jak jej poprzednia książka na skraju zalamania. polecam gorąco. czytajcie

Nadzieja Śmigła
18 listopada 2019

Historia Layli i Finna bardzo mnie wciągnęła, przeczytałam książkę błyskawicznie! Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na tej autorce i to kolejna świetna pozycja. Nieprzewidywalne zakończenie to chyba drugie imię pisarki. Warto przeczytać, polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę