Na skraju załamaniaTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Na skraju załamania
Na skraju załamania
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 63,80 51,04
Na skraju załamania
Na skraju załamania
Na skraju załamania
Audiobook
Czyta Ewa Abart
33,90
Szczegóły
Opis książki

JEŚLI NIE MOŻESZ UFAĆ NAWET SOBIE, TO KOMU MOŻESZ WIERZYĆ?


DESZCZOWA NOC, GŁUCHE TELEFONY I TO OKROPNE POCZUCIE WINY…
Wszystko zaczęło się tamtej nocy. W lesie.


Cass Anderson nie zatrzymała się, by sprawdzić, czy siedząca w zaparkowanym na leśnej drodze samochodzie kobieta nie potrzebuje pomocy. Teraz nieznajoma nie żyje. Od tamtej feralnej nocy Cass nie może się pozbierać – regularnie powtarzające się głuche telefony mącą jej spokój, a ona sama czuje, że nieustannie jest obserwowana. Nawet najmniejszy dźwięk przyprawia ją o przyspieszone bicie serca i ciarki. Nękana wyrzutami sumienia zaczyna miewać kłopoty z pamięcią. Coraz częściej nie może sobie przypomnieć, czy zażyła lekarstwa, jaki kod odblokowuje alarm, gdzie zaparkowała samochód, dlaczego zamówiła dziecięcy wózek, skoro nie jest w ciąży, i czy leżący na blacie w kuchni nóż na pewno nie był pokryty krwią… Jedyne, czego nie może wyrzucić z pamięci, to twarz zamordowanej kobiety.


Autorka ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI, bestsellera, który wywołał sensację na międzynarodowym rynku wydawniczym, a w Polsce gościł na listach bestsellerów przez ponad 30 tygodni, powraca z nowym elektryzującym thrillerem psychologicznym!


Zaskakujące zwroty akcji i ciągłe napięcie przyprawią Was o gęsią skórkę!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
B.A. Paris "Na skraju załamania" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Na skraju załamania
Audiobook
Czyta Ewa Abart
33,90

Zachęcona książką «Pozwól mi wrócić» sięgnęłam po «Na skraju załamania» i jestem kompletnie oczarowana. Wspaniała historia, świetny pomysł na fabułę, wciągająca i pełna zaskoczeń. Miłośnicy powieści psychologicznych będą zadowoleni!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę