3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Batawe

Tekst
Wędrowcy cz.3
Autor:
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Trzecia część cyklu „Wędrowcy”

Annie znów grozi niebezpieczeństwo. To z powodu Księgi stała się celem Wędrowców z plemienia Habbatum. Dziewczyna jednak z każdym dniem jest coraz bardziej świadoma swojej mocy i wspierana przez ukochanego Leo przybliża się do odczytania własnego przeznaczenia. Czy obojgu wystarczy sił, by wypełnić swój los?  Jaką rolę w tym wszystkim odegra Alisha i jaki jest jej związek z Brianem? Czy Eperu zdołają powstrzymać plemię Habbatum przed przejęciem władzy nad Wędrowcami, a nawet światem? Skomplikowane losy bohaterów, nieoczekiwane sploty zdarzeń, dramaty i chwile szczęścia – wszystko to sprawia, że lektura ostatniej części „Wędrowców” dostarczy czytelnikom wielu wrażeń.


Augusta Docher o sobie:

Mama, żona, córka i siostra. Plastyczka, księgowa, manicurzystka i pisarka.

Ogrodnik, kura domowa i bizneswoman. Polka, Ślązaczka.

Tradycjonalistka modyfikowana ale przede wszystkim kobieta z krwi i kości.

Cykl Wędrowcy to jej debiut.

Patronat medialny: Czytamy Bo Kochamy, Moje Bestsellery, Kobiece Recenzje, Papierowe Strony, My Fairy Book World, Kraina Książką Zwana, Świat Książkowych Recenzji, Aleksandrowe Myśli, Dobra Córka Zła

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 07 marca 2019
"Batawe" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Faustyna Królik
25 marca

„Batawe” to powieść, która nagłymi zwrotami akcji nie pozwoli swoim czytelnikom na ani jedną chwilę nudy. Augusta Docher sprawia, że czytelnik nie może oderwać się od lektury. Autorka kolejny raz zagwarantuje istny rollercoaster. Od początku rzuca na głęboką wodę, szokuje, zadziwia, podnosi ciśnienie. Kolejny raz możemy spotkać starych bohaterów, ale nie zabraknie też i nowych, których polubimy albo nie. Każdy z nich jest ciekawie wykreowany, są barwni, charakterystyczni i na długo zapadają w pamięci. Opowieść zawiera dużo ciekawych rad, morałów, które można później przełożyć na swoje życie. Autorka mnie nie zawiodła. I to było doskonałe dopełnienie całości. Gorąco polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę