Ciało poniekąd ponętne

Audio
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Miejscowe zwłoki? Rarytas! Alicja i Julka na wakacjach nigdy się nie nudzą, nawet w czasie pandemii. Jakoś dziwnym trafem kryminalne śledztwa same je znajdują, tym razem w postaci zwłok zmarłego mieszkańca Władysławowa. Nowa przygoda się zaczyna, zagadka goni zagadkę, a dziewczyny bawią się w najlepsze, choć nie zabraknie też mrożących krew w żyłach zdarzeń. Polecamy również «„Zwłoki powinny być martwe“», «„Wakacje z trupami“» oraz «„Zimne nóżki nieboszczyka“».


Agnieszka Pruska – autorka bestsellerowych powieści policyjnych o śledztwach gdańskiego komisarza Barnaby Uszkiera oraz opowiadań kryminalnych «„Sezon na zbrodnie“» o losach Macieja Gromskiego.


„Książki Agnieszki Pruskiej, i te mroczne, i te lżejsze biorę w ciemno! Ta zaspokoi nawet najwybredniejsze (detektywistycznie) podniebienia, ukoi, rozbawi i zadziwi. Szczerze polecam”. Iwona Banach


Agnieszka Pruska – pisarka serii bestsellerowych powieści policyjnych o śledztwach gdańskiego komisarza Barnaby Uszkiera. W drugiej swojej serii, której głównymi bohaterkami są dwie dociekliwe nauczycielki Alicja i Julia, postawiła na humor, tworząc jedne z najzabawniejszych współczesnych komedii kryminalnych.

Szczegółowe informacje
Ograniczenie wiekowe:
0+
Data dodania do LitRes:
16 lipca 2021
Czas trwania:
12 godz. 28 min 16 sek.
ISBN:
9789179959029
Lektor:
Hanna Kinder-Kiss
Wydawca:
Lind & Co
Prawa autorskie:
Lind & Co
Agnieszka Pruska "Ciało poniekąd ponętne" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Отзывы

Сначала популярные

Оставьте отзыв