Przygody Sherlocka HolmesaTekst

Z serii: KANON LEKTUR
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Przygody Sherlocka Holmesa
Przygody Sherlocka Holmesa
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 25,80  20,64 
Przygody Sherlocka Holmesa
Przygody Sherlocka Holmesa
Audiobook
Czyta Roman Felczyński
19,90 
Szczegóły
Przygody Sherlocka Holmesa
Audiobook
Czyta Robert Michalak
29,99 
Szczegóły
Opis książki

Przygody Sherlocka Holmesa – klasyka powieści kryminalnej, wpisały się do kanonu literatury angielskiej i światowej. Bohater powieści, Sherlock Holmes, jeden z archetypów detektywa, rozwiązuje skomplikowane zagadki kryminalne i rozszyfrowuje najbardziej utajone zło, posługując się metodą dedukcji. W demaskowaniu przestępstw pomaga mu rozległa wiedza z zakresu psychologii, nauk ścisłych i technologii, a także niezwykła sprawność fizyczna. Sherlock Holmes nie działa sam. W śledztwach pomaga mu wierny przyjaciel doktor Watson. Przygody Sherlocka Holmesa są zbiorem siedmiu dochodzeń prowadzonych przez sławnego detektywa: Błękitny karbunkuł, Ostatnia zagadka, Pięć pestek pomarańczy, Przygoda w pustym domu, Samotna cyklistka, Umierający detektyw i Zabójstwo przy moście.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 07 marca 2019
Arthur Conan Doyle "Przygody Sherlocka Holmesa" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Przygody Sherlocka Holmesa
Audiobook
Czyta Roman Felczyński
19,90 
Przygody Sherlocka Holmesa
Audiobook
Czyta Robert Michalak
от 19,90 
Książka należy do serii
«KANON LEKTUR»
Balladyna
Ziemia Planeta ludzi
W 80 dni dookoła świata
-5%
Juliusz Wydra
05 maja 2020

"Czy ktoś nie zna postaci detektywa Sherlocka Holmesa? Dla mnie to absolutny klasyk. Tym razem dostajemy wciągający zbiór różnych opowiadań, w których znany Pan detektyw oraz jego wierny druh Watson, będą oczywiście rozwiązywać intrygujące zagadki kryminalne. Świetne, trzymające w napięciu, jedne zabawne, a drugie poważne. Jednym słowem – mix emocji, który zaowocował wspaniałą publikacją i rozrywką dla fanów Sherlocka Holmesa.

Książka nadaje się także dla osób, które nie czytały wcześniej utworów z Holmesem, ponieważ nie ma żadnych nawiązań do innych części. Logika detektywa jest powalająca, a rozwiązania zagadek zawsze mnie zaskakują. Tę książkę trzeba przeczytać!"

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę