Osiedle odmieńców

Audio
Z serii: Felicja Stefańska #3
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Osiedle odmieńców
Osiedle odmieńców
E-book
29,90 
Szczegóły
Opis książki

Producentem audiobooka jest PRL Studio.

Osiedle domków jednorodzinnych w Adamowie, położone w urokliwym miejscu wśród łąk i pól, dotknęła niewyobrażalna wręcz tragedia. W wyniku podpalenia jednego z domów życie straciła cała rodzina: młodzi rodzice wraz z małymi dziećmi. Dziwnym zbiegiem okoliczności na terenie, na którym postawiono nowe domy, sto lat wcześniej znajdowała się wieś, która doszczętnie spłonęła. Ale to nie koniec koszmaru, w osiedlu zostaną bowiem popełnione kolejne zbrodnie. Przypadek? Szukające sprawiedliwości duchy czy raczej bezwzględny morderca? Komu zależy na śmierci niewinnych ludzi?

Społeczność miejscowa nie sprzyja nowo przybyłym – „odmieńcom”, przybyszom z miasta – i chroni swoich. Oprócz policji, która bada sprawę, własne dziennikarskie śledztwo prowadzi również Felicja Stefańska, rzeczniczka prasowa urzędu gminy. To ona dotrze do tego, że tropy prowadzą w przeszłość. Na drodze prowadzącej do odkrycia prawdy samozwańcza pani detektyw pozna miłość swego życia, doświadczy porażki i zemsty, a także zmierzy się z bólem straty.

Dwa światy, dwie kryminalne afery: współczesna i historyczna. Co je łączy? Czy Felicji uda się wyjaśnić obie zagadki i zapobiec kolejnym zbrodniom?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 lipca 2020
  • ISBN: 9788381774833
  • Lektor: Tomasz Olejnik
  • Wydawca: Wydawnictwo Edipresse
  • Spis treści
Anna Klejzerowicz "Osiedle odmieńców" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Osiedle odmieńców
E-book
29,90 
Książka należy do serii
«Felicja Stefańska»
Osiedle odmieńców
Nagrobek
Królowa śniegu
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę