Poza ringiem. Amelia i jaTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Porywający romans, który rozpali wasze zmysły!

Bezczelny Ivan zawsze dostaje to, czego chce. Na ringu i poza nim ma tylko jeden cel – zwyciężać. Kiedy jego bokserska kariera zostaje niespodziewanie przerwana, Ivan zostaje całkiem sam. Szybko okazuje się, że pasja i adrenalina są dla niego jak narkotyk. Upadły wojownik postanawia odzyskać dawną sławę.

Amelia od pierwszej chwili wie, że to nie jest facet dla niej. Intrygująca, twardo stąpająca po ziemi malarka jasno stawia granice. Są jednak sytuacje, w których dla Ivana nie istnieje słowo „nie”. Gorący romans szybko przeradza się w pełen namiętności związek.

Amelia jest jego największym szczęściem, ale i największą słabością. Co będzie, gdy dowiedzą się o tym ci, którzy zechcą to wykorzystać?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 17 września 2020
Anna Kasiuk "Poza ringiem. Amelia i ja" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Ludmiła Rogowska
29 listopada 2020

„Poza ringiem. Amelia i ja” to książka, która naprawdę mnie zaskoczyła. I to pozytywnie! Jest to także moje pierwsze spotkanie z tą autorką, nie miałam więc wielu oczekiwań czy przypuszczeń co do fabuły i narracji. Zostałam zaczarowana historią związku Amelii i Ivana, choć na początku nie wróżyłam im zbyt pomyślnie, ze względu na różnicę charakterów. Warto zwrócić także uwagę na dokładność, z jaką autorka opisuje sceny walk i inne zagadnienia dotyczące boksu. Piękna i ciekawa książka o miłości i jej różnych obliczach. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę