Młyn nad Czarnym Potokiem

Audio
Z serii: Saga małopolska #1
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Młyn nad Czarnym Potokiem
Tekst
Młyn nad Czarnym Potokiem
E-book
29,90  23,62 
Szczegóły
Opis książki

Marta – żona wiecznie nieobecnego archeologa oraz mama uroczej, ale chorowitej Uli – powoli przestaje sobie radzić z szarą codziennością. Samotne życie w zatłoczonej Warszawie oraz brak jakichkolwiek perspektyw zawodowych przygnębiają młodą konserwatorkę dzieł sztuki, niemal odbierając jej chęć do życia. Zapowiedź niespodziewanej wizyty amerykańskich krewniaczek stawia ją jednak przed koniecznością udzielenia wsparcia przebojowej siostrze Grażynie oraz matce, która z niejasnych przyczyn obawia się tych odwiedzin.

Przygotowując wspólnie z nimi familijne spotkanie, Marta nie tylko zaczyna rozumieć, że powrót do rodzinnego miasteczka był najlepszym wyjściem z sytuacji – odkrywa również, że stary młyn pradziadka przechowywał w ukryciu dawno zapomniane wojenne tajemnice. Czy właśnie tych sekretów obawiała się jej matka, niespokojnie czekając na przylot Amerykanek?

Wciągająca opowieść o szukaniu utraconych marzeń, odzyskiwaniu dawnych przyjaciół i odkrywaniu rodzinnych korzeni toczy się w nieśpiesznym rytmie małego miasteczka, wśród uroczych krajobrazów Małopolski.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 09 maja 2020
  • Czas trwania: 15 godz. 09 min 43 sek.
  • ISBN: 978-83-8194-329-1
  • Lektor: Mirella Rogoza-Biel
  • Wydawca: Storybox
  • Spis treści
Anna J. Szepielak "Młyn nad Czarnym Potokiem" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Młyn nad Czarnym Potokiem
E-book
29,90  23,62 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę