Spisek duchów

Tekst
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Spisek Duchów - opowiadanie science fiction.


XXV wiek. Ludzie opanowali już technikę transponowania danych zawartych w chemicznym zapisie ludzkiego mózgu do cyfrowej przestrzeni komputerów kwantowych. Stworzyli w cyberprzestrzeni środowisko w którym „budzą” się po śmierci w oparciu o dane pozyskane z ich własnych mózgów. Światy ludzi i „duchów” współistnieją ze sobą.


Narracje prowadzi David, młody lekarz który ginie w wypadku i trafia do świata „duchów”. Historyczne implikacje wydarzeń sprzed czterystu lat powodują że David w świecie duchów poznaje Eilę, młodą hinduskę, zamordowaną przez swojego męża oraz jej córkę Diviję, pozostającą w świecie żywych. Nieograniczona wyobraźnia programistów kreuje w wirtualnym świecie środowiska wychodzące daleko poza ziemską rzeczywistość.


Atak terrorystyczny na środowisko cyberprzestrzeni powoduje ze duchy podejmują tajny program naukowy, zmierzający do ich całkowitej niezależności od świata ludzi. Rezultat zaskakuje nawet ich samych.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 października 2021
  • ISBN: 978-83-962599-2-9
  • Wydawca: Wydawnictwo e-bookowo
  • Spis treści
Andrzej Sławski "Spisek duchów" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę