Upiór w ruderzeAudio

Posłuchaj fragmentu
Wspieraj autora, a książka stanie się Twoja!
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Upiór w ruderze
Tekst
Upiór w ruderze
E-book
33,68  24,92 
Szczegóły
Opis książki

Jak może się skończyć przygoda, w której biorą udział trzy niezbyt rozgarnięte dziewoje i zdobyczna armata Pradziadunia? Wiadomo – wystrzałowo!

Ale to dopiero początek ambarasu!

Bo przejście ze stanu ciała do stanu czystego ducha jest relatywnie proste. Gorzej, że gdy ciało grzeszne za życia pozostawia na czystym duchu pewne…przybrudzenia. Kawalifikuje się wtedy dusza do pokutowania, a pokutowanie jest męczące. Ale to nie znaczy, że nie może być zabawne.

Pałac w Liszkowie, przerobiony na potrzeby rzeczonej pokuty, na najprawdziwszy Straszny Dwór, stanie się zatem areną zdarzeń nieprawdopodobnych. I przerażajacych. I wielce zabawnych. Oczywiście, w zależności od tego, którego uczestnika owych wydarzeń o zdanie zapytacie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 19 lipca 2020
  • ISBN: 9788379644872
  • Lektor: Janusz Zadura
  • Wydawca: Fabryka Słów
  • Spis treści
Andrzej Pilipiuk "Upiór w ruderze" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Upiór w ruderze
E-book
33,68  24,92 
Dominika Dąbrowski
17 kwietnia

Zabawna i przewrotna, jak wszystkie książki autora. dość długa. zakończenie iście science-fiction. super. polecam wszystkim.

Regina Kuzminska
28 września 2020

Nie pierwszy raz spotykam się z prozą Pilipiuka, bardzo ją cenię i wybieram jako pewnik. Autor jeszcze nigdy mnie nie zawiódł i nie zrobił tego i tym razem. «Upiór w ruderze» to humorystyczna, świetnie wymyślona opowieść o duchach i o zaściankowej Polsce. Lekka i przyjemna lektura, idealna na chwilę relaksu. Nieźle się uśmiałam, jak to przy literaturze Pilipiuka bywa. Typowy Pilipiuk. Ja tam lubię więc i polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę