3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Zrozumieć głębokie uczenie

Tekst
Autor:
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Książka Zrozumieć głębokie uczenie pokazuje, jak od zera budować sieci neuronowe głębokiego uczenia. Andrew Trask - doświadczony ekspert w tej dziedzinie, w swobodnym i przejrzystym stylu prezentuje leżącą w tle naukę, dzięki czemu możesz samodzielnie zrozumieć każdy szczegół nauczania sieci neuronowych. Jedynie przy użyciu Pythona i jego biblioteki matematycznej NumPy będziesz mógł uczyć swoje własne sieci neuronowe, aby samodzielnie zobaczyć i zrozumieć jak działa rozpoznawanie obrazów, tłumaczenie tekstów na różne języki, a nawet w jaki sposób pisać jak Szekspir! Po ukończeniu lektury będziesz gotów do poznawania platform głębokiego uczenia.

Zawartość książki:

Wiedza, na której opiera się głębokie uczenie  Budowanie i uczenie swoich własnych sieci neuronowych  Koncepcje ochrony prywatności, w tym uczenie sfederowane  Wskazówki na temat dalszego studiowania głębokiego uczenia   Książka przeznaczona jest dla czytelników dysponujących wiedzą matematyczną na poziomie szkoły średniej i średnimi umiejętnościami programistycznymi.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 25 listopada 2019
  • ISBN: 978-83-01-20782-3
  • Tłumacz: Marek Włodarz
  • Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
  • Spis treści
"Zrozumieć głębokie uczenie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę