Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Allen Carr adresuje swoją książkę do wszystkich, którzy czują, że przekroczyli już bezpieczną granicę i szczerze chcą zerwać z nałogiem, który podstępnie wkradł się w ich życie, niszczy je i nie pozwala się nim cieszyć. Jak nikt inny dotąd – Allen Carr - wyjaśnia szczegółowo, dlaczego ludzie piją i jak można się wydostać z tego, co nazywa alkoholową pułapką.


„Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol” Allena Carra to krok milowy w naszym pojmowaniu problemu alkoholizmu, dotykającego coraz częściej nie tylko osoby z marginesu społecznego, lecz także twórców, ludzi biznesu, lekarzy czy gospodynie domowe. Allen Carr w „Prostej metodzie jak skutecznie kontrolować alkohol” koncentruje się na prawdziwych powodach, dla których sięgamy po kolejny kieliszek, obalając tym samym mity kreowane przez współczesny świat m.in. o alkoholu, jako atrybucie życia towarzyskiego i synonimie udanej zabawy. Autor udowadnia, że wystarczy wyzbyć się złudzeń co do rzekomego pozytywnego działania alkoholu i wpajanych nam od dzieciństwa wzorców zachowań, a przestaniemy być niewolnikami drinka.


„Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol” rozszyfrowuje mechanizm tzw. ‘pułapki alkoholowej’ i pokazuje dlaczego, mimo świadomości nadużywania alkoholu, tkwimy w nałogu.


Allen Carr, twórca unikalnej metody rzucania palenia Easyway, odkrył, że jego metoda jest równie skuteczną pomocą przy wychodzeniu z każdego nałogu, którego natura jest głównie mentalna. Jego poradnik „Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie”, przetłumaczony na ponad 20 języków, sprzedał się już w ponad 11 milionach egzemplarzy na całym świecie i nieprzerwanie króluje na światowych listach bestsellerów. Osoby na całym świecie, które rzuciły palenie wyłącznie po przeczytaniu książki deklarują, że są szczęśliwe, że wreszcie i na zawsze odzyskały wolność.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 22 marca 2019
Allen Carr "Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Adam Hlawiczka
30 marca 2020

Rewelacyjna książka. Allen Carr obala wiele mitów związanych z alkoholem.

Uświadamia czym tak naprawdę jest ten nałóg. Co bardzo ważne, likwiduje wszystkie mity powstałe wokół tego tematu. Uważam, że autor przedstawia bardzo zdrowe, racjonalne podejście. Zdecydowanie polecam te, jak i książkę dotyczącą palenia papierosów. Myślę, że dla wielu będzie ona świetną pomocą, czy też inspiracją w rzuceniu, bądź ograniczeniu alkoholu. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę