ClaimedAudio

Z serii: Romans mafijny #2
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Więcej adrenaliny, więcej emocji, więcej namiętności!
Związek Holly i Declana rozkwita. Była agentka znalazła wreszcie ukojenie u boku przystojnego gangstera. Wydaje się, że pod wpływem uczucia także mafioso stał się innym człowiekiem. Sielanka? I tak, i nie. Kiedy zejdzie się do przestępczego podziemia, prędzej czy później należy oczekiwać kłopotów. A Joshua, młodszy brat Declana, to prawdziwy magnes na kłopoty.
Bez dwóch zdań kłopoty kochają Joshuę. Z kolei on kocha Miley, chociaż z całych sił stara się o niej zapomnieć. Ukojenia szuka, planując małżeństwo z Graziellą, piękną córką mafijnego bossa Abelarda. Brzmi jak recepta na katastrofę? Tak w każdym razie uważa Declan, usilnie odradzający młodszemu bratu ten związek. Tyle że dobre rady to ostatnie, na co Joshua zwraca uwagę w życiu. A Abelardo jest człowiekiem bezwzględnym i okrutnym, nawet jak na mafijne standardy. I bardzo kocha córkę.
Bohaterowie znani z doskonale przyjętej powieści Trapped. Romans mafijny powraca! Jakie tym razem życiowe zakręty i perypetie wymyśliła dla nich Alicja Skirgajłło? By się przekonać, wystarczy przeczytać.
Pamiętajcie tylko, że ta książka jest jak gangster - porywa i nie wypuszcza aż do ostatniej strony!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 13 stycznia 2021
  • ISBN: 978-83-283-7745-5
  • Lektor: Diana Giurow
  • Wydawca: Editio
Alicja Skirgajłło "Claimed" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Iga Wojton
18 marca

"Claimed" tak mnie wciągnęło, że przeczytałam tę książkę w mniej niż w 24 h. Zachwyca od pierwszych stron. Zdecydowanie nie brakuje w niej miłości, namiętności, mafii, intryg, zazdrości, tajemnic oraz tego do czego jest zdolny człowiek by dostać to co chce! «Claimed» to nietuzinkowy mafijny romans, w którym ja otrzymałam wszystko to, co w książkach kocham, czyli krwawe jatki, dziarskich bohaterów i wartką akcję. Przy tej historii gwarantuję, że nie będziecie się nudzić. Ja uwielbiam tę serię i z ogromną niecierpliwością czekam na kolejne tomy, ponieważ mam nadzieję, że otrzymamy jeszcze kilka historii chociażby Jacoba i Sergieja :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę