3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Instynkt łowcy

Tekst
Autor:
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

W porównaniu do innych pomieszczeń tutaj panował bałagan. Na dużej korkowej tablicy wisiało mnóstwo zdjęć, przypięte jedno na drugim. Czasami widać było tylko grzywkę, nos czy oczy. Maggie poczuła, jak robi jej się niedobrze. To niemożliwe, żeby Dunn porwał i sprzedał aż tyle dzieci.Nagle jej uwagę zwróciło jedno zdjęcie. Objęci chłopiec i dziewczynka uśmiechali się do obiektywu. Podpis głosił: Brodie i Ryder. 10.10.01.Agentka Maggie O’Dell jest niemal pewna, że na fotografii może być zaginiona przed laty siostra Rydera Creeda, z którym wielokrotnie pracowała. Wspólnie rozpoczynają śledztwo, by wreszcie ustalić, co przed laty stało się z Brodie Creed. Im więcej faktów poznają, tym bardziej dochodzą do wniosku, że niektórzy ludzie utracili resztki człowieczeństwa.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
Alex Kava "Instynkt łowcy" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Marlena Drozdowska
15 maja 2020

Świetna lektura, moim zdaniem najlepsza z całej serii. Kolejna część przedstawiająca przygody agentki Maggie O'Dell i Rydera Creeda, tym razem tom 4, który dotyka sprawy zaginięcia siostry Rydera 16 lat temu. Po tak długim czasie od uprowadzenia dziewczynki, w sprawie pojawia się nowy trop, który daje Creedowi i jego rodzinie nową nadzieję. Postęp w sprawie wykazuje więcej zaginięć dziewczynek w podobnym wieku, oraz rozwinie romantyczny wątek między dwójką antagonistów, których nie sposób nie lubić. Akcja toczy się naprawdę zawrotnie, fabuła trzyma w napięciu i nie raz wywołuje zimny dreszcz. Mroczny klimat, brutalność i nadzieja. Alex Kava znowu znalazła mi zajęcie na kilka godzin bez przerwy. Dziękuje autorce i polecam wszystkim lekturę.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę