3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Ingrid Bergman prywatnie

Audio
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Ingrid Bergman to jedna z największych gwiazd kina i zdobywczyni trzech Oskarów. Wystąpiła w wielu znanych filmach, takich jak „Casablanca”, „Anastazja”, „Urzeczona”, „Morderstwo w Orient Expressie”, „Jesienna sonata”, czy „Gasnący płomień”.

Pomimo iż Ingrid pochodziła ze Szwecji, miała wielu krewnych w Stanach Zjednoczonych. Jej ciotka, Blenda Bergman, osiedliła się w Ameryce po wyjściu za mąż.

„Ingrid Bergman prywatnie” to książka o tym, jak wyglądały relacje aktorki z jej amerykańskimi krewnymi. Ingrid pozostawała w bliskich stosunkach z Blendą, jej synem Carlem i wnukiem Normanem. Ingrid i Norman często ze sobą korespondowali, a także spotykali się w wielu miejscach w USA, Francji i Anglii. Norman Boehm, mąż autorki, udostępnił jej rodzinne listy i fotografie, a także podzielił się wspomnieniami o swojej sławnej kuzynce.

Portret Ingrid Bergman, namalowany przez jej krewnych, pozwala ją poznać nie tylko jako wspaniałą aktorkę, ale także jako życzliwą i pełną ciepła kobietę oraz kochającą żonę i matkę.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 31 maja 2020
  • ISBN: 978-83-8194-469-4
  • Lektor: Agnieszka Krzysztoń
  • Wydawca: Storybox
Aleksandra Ziółkowska-Boehm "Ingrid Bergman prywatnie" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę