Dworek w Miłosnej

Tekst
Z serii: Dworek w Miłosnej #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Dworek w Miłosnej
Dworek w Miłosnej
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 59,85  47,88 
Dworek w Miłosnej
Dworek w Miłosnej
Audiobook
Czyta Jolanta Jackowska
29,95 
Szczegóły
Opis książki

Wyobraź sobie długą, wysadzaną strzelistymi drzewami aleję, wiodącą do pełnego wspomnień dworku w stylu angielskim. Zajrzyj do rosarium z ogrodnikiem Antonim, przejdź się nad staw, odetchnij zapachem lawendy… Zajrzyj do miejsca, gdzie przeszłość splata się z teraźniejszością. Daj się uwieść niespiesznemu rytmowi życia w cichym miasteczku Miłosna.

Bogna Rytter, dziedziczka posiadłości, zapisuje swój majątek jedynym krewnym – kuzynkom Adzie i Monice. Co zrobią z nieoczekiwanym spadkiem? Czy każda zmiana jest zmianą na lepsze? Jak ułożą się stosunki między dwiema niemal obcymi kobietami, między którymi staną wielkie pieniądze i… mężczyzna?

Stare mury kryją niejedną tajemnicę. A kiedy do dworku wprowadzi się młodość, wraz z nią zamieszkają tam marzenia, namiętności i tęsknoty.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 08 kwietnia 2019
Agnieszka Olejnik "Dworek w Miłosnej" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Dworek w Miłosnej
Audiobook
Czyta Jolanta Jackowska
29,95 
Książka należy do serii
«Dworek w Miłosnej»
Dworek w Miłosnej
Szczypta nadziei
Jeszcze będzie przepięknie
-5%
Katarzyna Lesinska
20 stycznia 2020

Przyjemna i lekka historia o mieszkańcach tytułowego dworku na Miłosnej. Optymistyczna, obyczajowa opowieść, która da się lubić. Idealna na leniwe popołudnie. Skłania do refleksji. Na pewno sięgnę po kolejny tom.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę