3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Boys from Hell

Tekst
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Kiedy w grę wchodzą gorące uczucia, równie parne co teksańskie noce, nie  liczą się konwenanse, lecz to, co jest sensem naszego życia.


 Do małego miasteczka w Teksasie powraca osiemnastoletnia Anna – córka  ambitnego polityka od najmłodszych lat przebywająca w oddalonych od domu  szkołach z internatem. Wkrótce spotyka na swojej drodze starszego od  niej Jaxa – szefa motocyklowego gangu o nazwie Boys from Hell,  osieroconego w wieku sześciu lat opiekuna rodziny. Młodzi kochankowie,  oszołomieni namiętnością, początkowo nie dostrzegają chmur gromadzących  się na horyzoncie… Czy siła miłości pokona dzielące ich granice i  pozwoli na spełnienie marzeń?


Agnieszka Lingas-Łoniewska jest jedną z nielicznych pisarek, których  książki można polecać zupełnie w ciemno. Nie zamyka się w ramach jednego  gatunku, nie spełnia standardowych oczekiwań, lecz stawia na  różnorodność i kreatywność literacką. W efekcie każda kolejna jej  powieść to prawdziwa uczta dla wyobraźni. Tym razem także otrzymałam  wykwintne danie złożone z gorącego romansu i subtelnej erotyki. Jestem  oczarowana, upojona i zakochana do szaleństwa.

 Krystyna Meszka, cyrysia.blogspot.com


Agnieszka Lingas-Łoniewska po raz kolejny zaspokoiła moje oczekiwania  i udowodniła, że zasługuje na miano jednej z najlepszych polskich  pisarek. „Boys from Hell” to chwytająca za serce, niezwykle zmysłowa,  nasycona pikantnymi scenami i szalenie romantyczna historia prawdziwej  miłości Anny i Jacksona. Ta książka wywoła w Was całą paletę  różnorodnych emocji, sprawi, że zapomnicie o rzeczywistości i zatracicie  się w lekturze. Polecam. Satysfakcja gwarantowana.

 Klaudia Skiedrzyńska, nhoryzonty.blogspot.com


„Boys from Hell” jest powieścią idealnie pasującą do modnego ostatnio  nurtu New Adult, w którym Agnieszka Lingas-Łoniewska odnajduje się  doskonale.

 Ewelina Krzewicka, czytelnicza-dusza.blogspot.com


„Boys from Hell” to opowies´c´ pokazuja?ca, z˙e czasem trzeba  przebiec piekło, by odnalez´c´ droge? do szcze?s´cia. Nasycona emocjami,  przyprawiona namie?tnos´cia? nietuzinkowa historia o miłos´ci, kto´ra  zapada w serce i pamie?c´ czytelnika.

 Agnieszka Trześniewska, nieczytam.blogspot.com

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
Agnieszka Lingas-Łoniewska "Boys from Hell" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę