3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Gabriela

Tekst
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Ostatni tom lawendowej trylogii. Wracamy do Trpanj i wraz z Gabrielą  próbujemy odszukać cień wielkiej miłości do Ivo, który przed laty  zostawił dziewczynę w obcym kraju i wyjechał do Włoch.


 Agnieszka Lingas-Łoniewska - wrocławianka, pisząca książki łączące  sensację z romansem, kochająca zwierzaki, Within Temptation i jeszcze  kilka ostrzejszych dźwięków.


 Autorka książek: „Bez przebaczenia”, „Zakład o miłość”, „Szósty”, „W  zapomnieniu”, „W szpilkach od Manolo”, „Obrońca nocy”, „Brudny świat”  oraz trylogii „Zakręty losu” i „Łatwopalni”.


 Laureatka konkursu na kryminalne opowiadanie z Dolnym Śląskiem w tle. Ma  także na swoim koncie udział w antologiach literackich: „Książki Moja  Miłość” i „31.10 Halloween po polsku” oraz „Zatrute pióra”.


 Tworzy w internecie stronę Czytajmy Polskich Autorów, która ma na celu  propagowanie polskiej prozy, prowadzi blog z recenzjami, organizuje  cykliczne konkursy, w których można wygrać książki polskich autorów.


 Strona autorki: www.agnesscorpio.pl

 Blog autorki: www.agnesscorpio.blogspot.com

 E-mail autorki: agnieszka.loniewska@gmail.com

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 11 marca 2019
Agnieszka Lingas-Łoniewska "Gabriela" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę