Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą

Tekst
Z serii: Uśmiech losu #1
1
Recenzje
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Agnieszka Krawczyk za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

W kamieniczce na krakowskich Dębnikach mieszkają różni lokatorzy: zadzierający nosa posiadacz sieci restauracji, emerytowana artystka, młoda matka z dwójką uroczych dzieci, para nadętych pracowników korporacji i wreszcie rodzina, w której wszystkie kobiety noszą imiona zaczerpnięte z dramatów Szekspira.

Stary dom kryje niejeden sekret. Jego tajemniczy właściciel proponuje mieszkańcom udział w pewnym zaskakującym wyzwaniu. Czy zagadkowe zadanie okaże się dla sąsiadów uśmiechem losu, czy trudnym do pokonania problemem?

Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą to piękna i ciepła opowieść o domu, który daje poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że nie czujemy się samotni.

To również historia przyjaźni na dobre i złe oraz miłości przychodzącej w najbardziej niespodziewanych momentach.

Poddajcie się urokowi tej klimatycznej opowieści o sile uczuć i potrzebie bycia razem, by wraz z bohaterami uwierzyć, że uśmiech losu zależy w dużej mierze od nas.

Pierwszy tom sagi „Uśmiech losu”, opisującej perypetie lokatorów Kamienicy pod Szczęśliwą Gwiazdą.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
Agnieszka Krawczyk "Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Uśmiech losu»
Kamienica pod Szczęśliwą Gwiazdą
Dobre uczynki
Szczęście na wyciągnięcie ręki
-5%
Wiara Bacha
27 listopada 2019

Sympatyczna, obyczajowa lektura, idealna na chwilę relaksu. Historia bohaterów mieszkających w jednej z kamienic Krakowskiego przedmieścia, którzy udowadniają ,że warto darzyć szacunkiem każdą osobę. Każdy z mieszkańców kamienicy wprowadza ciekawy, odrębny wątek do powieści, a jednak całość jest spójna wizją sąsiedzkiego życia w harmonii. Bardzo ciepła i lekka lektura, a jej ciekawe zakończenie na pewno zachęca do sięgnięcia po kolejny tom.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę