Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały
Tekst
Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały
E-book
21  15,33 
Szczegóły
Opis książki

Autorki bestsellerowej serii Jak mówić.. tym razem opowiadają o problemach związanych z problemami wychowawczymi typowymi dla buntowniczego okresu dorastania i o sposobach ich rozwiązywania.

W Jak mówić do nastolatków… Adele Faber i Elaine Mazlish piszą o zagubieniu, o pragnieniu akceptacji, o młodzieńczym buncie, przekorze i potrzebie decydowania o sobie, jaką odczuwają prawie wszystkie nastolatki. Poruszają także kwestie związane ze zmianami obyczajowymi, przedwczesnym zainteresowaniem seksem, łatwym dostępem do narkotyków, niebezpieczeństwami związanymi z szerokim dostępem do mediów.

Książka powstała na podstawie wielu zajęć i spotkań, jakie autorki przeprowadziły z nastolatkami i ich rodzicami. Nowe wydanie ukazuje się w odświeżonej szacie graficznej.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 19 grudnia 2020
  • ISBN: 9788380089075
  • Tłumacz: Beata Horosiewicz, Beata Rumatowska
  • Lektor: Paulina Holtz
  • Wydawca: Media Rodzina
  • Spis treści
Elaine Mazlish "Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały
E-book
21  15,33 
lżbieta Wojnarowska
23 lutego

Bardzo dobra książka. Można w niej znaleźć sporo cennych wskazówek odnośnie komunikowania z nastolatkami. Książkę szybko się czyta, zawiera wiele przykładów oraz narzędzi do stosowania w komunikacji. Wzbogacona ilustracjami oraz podsumowaniami rozdziałów, ułatwiającymi przyswojenie nowych treści. Moim zdaniem to wartościowa książka, która może pomoc w rozwiązaniu wielu problemów między rodzicami a ich nastoletnimi dziećmi. Polecam zarówno rodzicom jak i młodzieży, nie jest łatwo być rodzicem, nie jest łatwo być nastolatkiem w dzisiejszych czasach.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę