3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Pocałunek gwiazdy

Tekst
Autor:
Z serii: Spadające gwiazdy #1
Z serii: Falling Stars
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Samotna matka. Zdolny perkusista rockowej kapeli z trudną przeszłością. Teoretycznie ich ścieżki nigdy nie powinny się przeciąć. Wszystko zmienia się, gdy straszliwa zbrodnia wstrząsa życiem Mii West. Kobieta przystaje na propozycję swojego brata-rockmana, by lato spędzić w jego willi w Savannah i tam powoli dochodzić do siebie. Nie ona jedna korzysta z jego gościny – na miejscu poznaje zabójczo przystojnego, ponurego perkusistę. Mrok, którym emanuje, przyciąga. Jego spojrzenia nie sposób zapomnieć. Mia wie, że ten facet to same kłopoty. W życiu Leifa Godwina liczą się dwie rzeczy: kapela, w której gra, o nazwie Carolina George, oraz szukanie zemsty za krzywdę, która go kiedyś spotkała. W tym równaniu nigdy nie było miejsca na Mię. Jej oczy rzucają czar. Jej ciało to wieczna pokusa. Kiedy jej dotknie, popełni grzech. Czy miłość, która ich połączy, przyniesie im zgubę?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 14 lipca 2021
  • ISBN: 978-83-287-1706-0
  • Tłumacz: Łukasz Kwiatkowski
  • Wydawca: Muza
  • Spis treści
"Pocałunek gwiazdy" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Moomy Bookstagram
25 sierpnia 2021

„POCAŁUNEK GWIAZDY”


A.L. Jackson Wydawnictwo MUZA


Ona – Mia West – samotna matka dwójki cudownych dzieci. Ma córkę i małego, zabawnego synka. Dzięki niemu możecie się pośmiać. Mały was rozbawi. Wszystko byłoby ok, gdyby nie tragiczna zbrodnia. Na oczach Mii zginęła jej przyjaciółka. Sprawcy tego okrutnego mordu nie odnaleziono. Morderca śledzi Mię. Dziewczyna wraz z dziećmi ucieka do Savannah – do willi jej brata. Chłopak jest rockmenem. Tam spotykamy drugiego głównego bohatera – Leifa.

Leif – jest perkusistą. Przyjechał do willi na zastępstwo. Ma pomóc w nagraniu płyty. Ma coś w sobie bardzo mrocznego.

Obydwoje coś połączy. Tylko czy nawzajem się nie skrzywdzą? Czy będą potrafili odwzajemnić swoje uczucia? Co takiego skrywa Life? Dla niego liczy się tylko muzyka, którą gra w swoim zespole „Carolina George”. Chwilowo nie może w nim grać, ponieważ musi się ukrywać. Dlaczego? Tego dowiecie się czytając „Pocałunek gwiazdy”.

Kim jest osoba, która czyha na życie Mii? Czy jest bezpieczna u brata?

Historia poruszy każdą kobietę. Wydaje mi się, że ta powieść została napisana specjalnie dla nas. Każdy w życiu boryka się z problemami. Niektórzy z większymi inni z mniejszymi. Czy nasi bohaterowie ze swoich problemów wyjdą żywi i szczęśliwi? Czy Life zaakceptuje dzieci Mii? Czy gwiazda rocka może być idealnym kandydatem na chłopaka/ męża?

Powieść wciąga od samego początku. Zwłaszcza po poznaniu historii Mii. Jej historia jest bardzo smutna i tragiczna. Czytając tą powieść miałam nadzieję, że jej życie się odmieni. Po deszczu zawsze wychodzi słońce. Czy słońce zaświeci również dla MII? Poczytajcie.

Obydwoje bohaterowie są po traumatycznych przejściach. Bardzo dobra fabuła. Nie ma czasu na nudę. Akcja rozkręca się powoli, ale to niczemu nie przeszkadza. Zakończenie – zagadka – nie powiem.

Mogę wam jedynie napisać, że warto sięgnąć po „Pocałunek gwiazdy”. Idealna powieść na kończące się lato.

Powieść przypadła mi do gustu. Polecam ją jedynie osobą pełnoletnim.#pocałunekgwiazdy #aljackson #wydawnictwomuza #grzeszneksiążki #mommy_and_books

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę