3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Wampir

Tekst
Z serii: Ze Strachem
Z serii: Cykl gliwicki #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Wampir
Wampir
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 47,89  38,31 
Wampir
Audiobook
Czyta Marcin Popczyński
19,99 
Szczegóły
Opis książki

Mateusz nie miał powodu pragnąć śmierci. Był zwykłym dwudziestolatkiem. Studiował socjologię, ale planował przenieść się na informatykę. Chciał podróżować, zwiedzić świat. Pewnej majowej nocy wszedł na dach wieżowca i skoczył. Nie zostawił listu. Nikt niczego nie widział. Prokuratura uznała, że to samobójstwo.

Wynajęty przez matkę krnąbrny prywatny detektyw Dawid Wolski rozpoczyna śledztwo i wchodzi w zaskakująco bezwzględny świat nastolatków. Sprawa komplikuje się coraz bardziej, kiedy tajemnice gliwickich zaułków zaczynają splatać się z wirtualną rzeczywistością. Jakie sekrety skrywał Mateusz? Dlaczego niektórzy członkowie jego rodziny najwyraźniej woleliby ukręcić łeb śledztwu? I czy zawsze warto znać prawdę? Ta wciągająca i pełna zaskakujących zwrotów akcji powieść otwiera gliwicki cykl kryminałów Chmielarza.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 27 listopada 2020
Wojciech Chmielarz "Wampir" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Wampir
Audiobook
Czyta Marcin Popczyński
19,99 
Książka należy do serii
«Ze Strachem»
Farma lalek
Wampir
Osiedle marzeń
-5%
Kuba Czar
02 marca 2021

Świetny kryminał! Doskonale poprowadzona narracja, świetnie wykreowane postaci. Czytałem z ogromnym zainteresowaniem. Pochłonąłem tę książkę w 2 wieczory, a czytając ją miałem wrażenie, że czytam fabularyzowaną wersję prawdziwej historii, a choć nigdy nie byłem w Gliwicach mam wrażenie jakbym poznał kilka tamtejszych dzielnic i blokowisk. Życzę sobie i innym Czytelnikom więcej takich książek. Literatura, którą czyta się z przyjemnością.

Walter Fencl
20 kwietnia 2020

Pierwsza część cyklu kryminałów z Gliwic. Jeden z lepszych jakie czytałem, sporo sentymentu poświęcam także opisywanym w książce miejscom, odwiedzanych gdy mieszkałem w Gliwicach podczas studiów. Nie mogłem się przekonać początkowo do głównego bohatera, który wydawał się być nieco nieudolny i jakby próbował okazywać swoją frustrację brakiem empatii do innych. Jednak z czasem zyskał moją sympatię, gdy doszedłem do momentu opisującego jego przeszłość. Szybko tocząca się akcja sprawiła,że przeczytałem «Wampira» bardzo szybko. Polecam serdecznie tą serię.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę