3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Osiedle marzeń

Tekst
Z serii: Jakub Mortka #4
Z serii: Ze Strachem
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Jedno z eleganckich zamkniętych osiedli w Warszawie, mały raj na ziemi, o jakim marzy co drugi Polak, budzi się ze snu. Ten dzień sprawi, że nic już nie będzie takie samo. Śmierć studentki, której zwłoki nad ranem znajduje ochroniarz, da początek serii zaskakujących wydarzeń. Życie mieszkańców przybierze dramatyczny obrót, a raj zmieni się w piekło. W tym miejscu, jak w Polsce w miniaturze, spotkają się polityka i mafia, seks i narkotyki, ambicje i aspiracje, tajemnice i marzenia, które czasem bywają zabójcze.

Komisarz Jakub Mortka wraca, by rozwikłać kolejną zagadkę. U jego boku stanie aspirantka Suchocka, która sama ma w zanadrzu kilka tajemnic…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • Rozmiar: 370 str. 2 ilustracje
Wojciech Chmielarz "Osiedle marzeń" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Jakub Mortka»
Przejęcie
Farma lalek
Osiedle marzeń
-5%
Książka należy do serii
«Ze Strachem»
Farma lalek
Wampir
Osiedle marzeń
-5%
Lena Sobczak
31 marca 2020

Rewelacyjny kryminał. Zaczęłam czytać od środka serii, ale w niczym mi to nie przeszkadzało, bo wątki są pokrótce przypomniane, a najważniejsza jest akcja, intryga, polskie realia, no i oczywiście sam genialny Jakub Mortka. Policjant z krwi i kości, dobry człowiek. Czytałam z zapartym tchem, chociaż na koniec zostałam z kilkoma pytaniami i chciałabym bardzo dowiedzieć się co było dalej…Więcej nie napiszę, zachęcam do czytania. Warto!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę