3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Sukces a dobre nawyki

Tekst
Autor:
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Jak działać efektywnie?

 „Sukces a Dobre Nawyki” pomoże Ci realizować wszystkie swoje plany i cele szybciej i z większą świadomością.  Bez wychodzenia z domu: pracujesz nad sobą, kiedy możesz, wszędzie tam, gdzie akurat jesteś.

„Sukces a Dobre Nawyki” to autorski program stworzony z myślą o osobach, które są świadome swojego potencjału, ale np. utknęły i nie są w stanie ruszyć z miejsca. Jeśli jesteś osobą, która wie, że może wycisnąć z życia więcej, ten program jest dla Ciebie.

Zapewne  masz wyznaczone swoje cele, własne marzenia do spełnienia, ta książka przyczyni się do przyspieszenia lub zapoczątkowania realizacji Twoich planów.

Długo zastanawiałam się, co mogłoby Ci skutecznie pomóc, czego może Ci brakować? I w trakcie tych przemyśleń nasunęło mi się jedno zdanie. A właściwie sprecyzowana odpowiedź na pytanie dlaczego nie jestem dziś sławną i rozchwytywaną projektantką mody? No tak – BO TO, CO TRZYMA CIĘ W GARŚCI TO NAWYKI. Negatywne przyzwyczajenia, które nie służą a wręcz hamują przekuwanie marzeń w cel w rozwoju i działaniu.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 22 marca 2019
"Sukces a dobre nawyki" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę