Boży szaleńcyAudio

0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Boży szaleńcy
Boży szaleńcy
E-book
24,99  17,99 
Szczegóły
Opis książki

Widzieli więcej, potrafili obcować z duszami czyśćcowymi, rozmawiać z samym Bogiem, wkradać się za zasłony Nieba, gdzie nie zaglądał nikt. Słyszeli głosy, których nikt nie słyszy. Widzieli wspaniałości Zbawienia nieznane innym. Przeżywali ekstazy, dysponowali darem bilokacji i unoszenia się nad ziemią.

Byli sekretarzami Bożego Miłosierdzia i heroldami Chrystusa Króla. Albo po prostu nauczycielami ciszy, ukrycia i cichej wierności. Wizje, których wielu z nich doświadczyło, podtrzymywały Polaków na duchu w czasach upadku Rzeczypospolitej.

Kapłani, siostry zakonne, osoby świeckie. Mistycy.

Z Polski rodem. Każdy z nich zaskakuje i zdumiewa…

W książce znajdziemy nie tylko świętych i osoby dopiero wędrujące na ołtarze, ale i postaci zapomniane i dla wielu kontrowersyjne za życia. Są wśród nich także tacy, którzy dali o sobie znać dopiero po śmierci i zasłynęli spektakularnymi cudami. Pozostawili po sobie notatki i dzienniczki duchowe.

Wincenty Łaszewski przedstawia tych, którzy mieli największy wpływ na dzieje Polski i losy świata. Cichych i tajnych współpracowników Pana Boga. Mistyków, którzy zmienili bieg historii. Którzy wciąż ją zmieniają.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • ISBN: 9788380794979
  • Lektor: Ku Bogu
  • Wydawca: Fronda
  • Spis treści
Wincenty Łaszewski "Boży szaleńcy" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Boży szaleńcy
E-book
24,99  17,99 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę