Amerykański zabójca

Audio
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Amerykański zabójca
Amerykański zabójca
E-book
31,50 
Szczegóły
Opis książki

Mitch Rapp jest beztroskim młodym studentem, gdy spotyka go wielka tragedia. Pewnego grudniowego wieczoru w zamachu terrorystycznym nad Lockerbie ginie dwieście siedemdziesiąt niewinnych osób, w tym dziewczyna Mitcha. Tysiące członków rodzin i przyjaciół ofiar pogrąża się w żałobie. Mitch Rapp również do nich należy, jednak zamiast rozpaczać, postanawia działać… i szuka zemsty.

Po miesiącach intensywnego treningu trafia do CIA i wyjeżdża do Libanu na misję mającą na celu odbicie dwóch amerykańskich zakładników. Nie ma jednak pojęcia, że wróg jest świadomy jego istnienia i zastawił na niego pułapkę. Czy łowca stanie się ofiarą…?

Na podstawie książki powstał hollywoodzki film w reżyserii Michaela Cuesty (reżyser m.in. seriali Homeland, Dexter i Czystej krwi), z Dylanem O’Brienem i Michaelem Keatonem w rolach głównych. Pierwsze wydanie (Amerykański zabójca) ukazało się w Polsce nakładem oficyny Buchmann.

Vince Flynn (ur. 6. kwietnia 1966 – zm. 19. czerwca 2013) – amerykański autor thrillerów politycznych, znany głównie z serii książek o agencie CIA Mitchu Rappie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 01 kwietnia 2020
Vince Flynn "Amerykański zabójca" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Amerykański zabójca
E-book
31,50 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę