Rytm. Na scenie. Tom 2

Tekst
Z serii: Na scenie
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Dwóch seksownych rockmanów i ona

Lucky to prawdziwa szczęściara. Umawia się z najprawdziwszą gwiazdą rocka. Dylan Ryder jest bożyszczem nastolatek, który ze wszystkich zakochanych w nim fanek, zwrócił uwagę właśnie na nią.

Wydaje się, że jej związek jest idealny, dopóki nie pojawia się inny muzyk, Flynn Beckham. Ten rockman jest równie seksowny jak Dylan i wzbudza w Lucky zakazane uczucia. Pokusa staje się trudna do zniesienia, tym bardziej, że wszyscy wyruszają w tę samą trasę koncertową.

Zakazane myśli, gesty i słowa kuszą coraz bardziej, a Lucky czuje, że stąpa po cienkiej linie. Jednak może się okazać, że jej chłopak Dylan wcale nie jest taki idealny, jak jej się wydawało, a Flynn może być tym, który przyspieszy bicie jej serca i rozpali jej ciało.

__

O autorce

Vi Keeland – bestsellerowa autorka literatury erotycznej. Jej książki zawsze znajdują się w czołówkach rankingów „New York Timesa”. Powieści Keeland sprzedały się w liczbie ponad miliona egzemplarzy i trafiły na ponad 50 list bestsellerów. Zostały przetłumaczone na dziewięć języków. Autorka mieszka w Nowym Jorku z mężem i dziećmi, gdzie przeżywa swoje „i żyli długo i szczęśliwie” z mężczyzną, którego poznała, gdy miała 6 lat.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
  • ISBN: 978-83-66134-95-9
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Vi Keeland "Rytm. Na scenie. Tom 2" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Olga Zabielska
14 maja 2020

Prawdziwa bomba emocji! Świetna, absorbująca lektura, pochłonęłam ją w niecałe dwa wieczory. Przepiękna powieść o akceptacji siebie, o drodze do pokonania własnych słabości i powrocie do normalnego życia po spadku w emocjonalny dołek, w wyniku straty bliskiej osoby. Główna bohaterka obraca się w kręgu muzyków i notorycznie nowych ludzi, co w pewnej chwili spowoduje, że dziewczyna stanie przed trudnym wyborem i wplącze się w uczuciowy trójkąt. Książka przypomina nam, że nawet o wieloletnie relacje trzeba dbać i nie uważać ich za coś co się nam należy po początkowym tylko wysiłku. Zaniedbany związek skutkuje poszukiwaniem bliskości z innych źródeł i sytuacja się komplikuje. Vi Keeland to jedna z moich ulubionych, wnikliwych obserwatorek rzeczywistości. Każda godzina spędzona na czytaniu jej książek jest dla mnie niezwykłą przyjemnością. Bardzo polecam, zwłaszcza fanom nieoczywistych romansów i zawiłych międzyludzkich relacji.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę