Seks, nie miłośćTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

"Pożądanie, które uzależnia. Czy ma szansę przerodzić się w miłość?  Nowa, rozpalająca zmysły powieść bestsellerowej Vi Keeland!  Poznali się na weselu przyjaciół. Nat szybko zauważyła, że przystojny Hunter urządził na nią polowanie. Po mocno zakrapianej imprezie obudzili się w jednym pokoju hotelowym. Kobietaod razu wiedziała, że to typ faceta, który łamie serca i nie angażuje się w poważniejsze związki. Poza tym sama nie szuka miłości, ma wystarczająco dużo problemów po rozwodzie. Dlatego też zdecydowała się pozostawić „łowcę” z fałszywym numerem telefonu.  Dziewięć miesięcy później znów się spotykają. Natalia ponownie próbuje zrobić psikusa zarozumiałemu adoratorowi i podaje mu numer swojej matki. Jednak tym razem Hunter tak łatwo nie da się zbić z tropu. Tym bardziej, że ma propozycję nie do odrzucenia…"

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 13 lutego 2020
  • ISBN: 978-83-66520-23-3
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Vi Keeland "Seks, nie miłość" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
autoreg612117862
03 kwietnia 2020

Książka,którą łatwo się czyta z dość przewidującym zakończeniem ale jednocześnie nie jest nudna. Sceny miłości nie są przesadzone. Książka na miłe wieczory.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę