Mój szef jest idiotąAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Mój szef jest idiotą
Mój szef jest idiotą
E-book
32,90  23,69 
Szczegóły
Opis książki

Znany szwedzki trener i behawiorysta rozprawia się ze złymi szefami. I przekonuje, że nawet z najcięższymi przypadkami można się dogadać.

Czy wiecie, że ludzie najczęściej zwalniają się z powodu szefa, a nie z powodu pracy?

Zastanawiasz się czasami, dlaczego szef zachowuje się tak a nie inaczej? Rozmyślasz, jak powinieneś ułożyć sobie z nim relacje, by praca przestała być horrorem? A może sam jesteś szefem i codziennie zmagasz się z pracownikami, którzy ewidentnie się obijają? Jeśli tak, to ta książka jest właśnie dla Ciebie.

Powiedzmy sobie szczerze: świat jest pełen złych szefów. Na każdym szczeblu, w każdej firmie znajdziemy szefów, którzy przysparzają problemów sobie, współpracownikom, są niekompetentni i zwyczajnie wredni. Mamy szefów, którzy unikają odpowiedzialności, i takich, przez których przemawia czyste zło. Część z nich jest tak nieudolna, że firma w zasadzie dałaby sobie lepiej radę bez nich. Jesteś tego świadomy, a mimo to codziennie musisz wykonywać ich głupie polecenie. I do tego z uśmiechem…

Pewnie często zadajesz sobie pytanie, co właściwie myśli twój szef i skąd się biorą jego irracjonalne zachowania. Dlaczego więc nie przyjrzeć się źródłom niektórych jego dziwactw, aby zabezpieczyć się przed ich przykrymi skutkami?

Unikanie bycia palantem nie wymaga żadnego wykształcenia.

Wystarczy tylko trochę zdrowego rozsądku.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 06 kwietnia 2020
  • ISBN: 9788380323032
  • Tłumacz: Diana Hasooni-Abood
  • Wydawca: Wielka Litera
  • Spis treści
Thomas Erikson "Mój szef jest idiotą" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Mój szef jest idiotą
E-book
32,90  23,69 
Kacper Holewinski
20 kwietnia 2020

Nieraz zdarza się, że na czele stada stoi kompletny baran. W moim prawie 40-sto letnim stażu pracy miałem już do czynienia z różnymi egzemplarzami, dlatego jak tylko zobaczyłem tytuł tej książki pomyślałem, że to coś dla mnie. Tym bardziej, że teraz już sam jestem szefem. Otóż nie pomyliłem się! Świetny, niezwykle zabawny, często nawet z grubej rury, przegląd typów szefów oraz rady, jak sobie z nimi poradzić, aby nie dostać szału. Uważam tą lekturę za bardzo udaną, na pewno do niej wrócę. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę