3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Telefon o północy

Tekst
Z serii: Thriller
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Niespodziewany telefon przerywa spokojny sen Sarah. Jest pewna, że usłyszy ciepły głos swojego męża Geoffreya, który pracuje w jednym z londyńskich banków. Ku jej przerażeniu pracownik Departamentu Stanu, Nick O’Hara, informuje ją o śmierci męża w pożarze hotelu w Berlinie. Zaszokowana Sarah nie wierzy w śmierć Geoffreya i rozpoczyna własne śledztwo. Widząc jej determinację, Nick, początkowo przeciwny pomysłowi, zgadza się pomóc. Krok po kroku wkraczają w sam środek międzynarodowego spisku szpiegowskiego, w który zamieszani są wysoko postawieni politycy, agenci CIA i Mossadu. Przemierzając kolejne europejskie miasta, Sarah odkrywa, że jej mąż nie był tym, za kogo się podawał, a jej życie jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
Tess Gerritsen "Telefon o północy" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Thriller»
Strangers in the Night
Her Cowboy Defender
Tall, Dark and Lethal
-5%
Józefa Trocka
24 marca 2020

Jestem fanką twórczości Tess Gerritsen od kiedy przeczytałam cykl “Rizzoli&Isles”. Wiem, że mogę brać jej książki w ciemno, dlatego zawsze z niecierpliwością czekam na jej publikacje. Tak i tym razem trafiłam na rewelacyjny kryminał z nutą romansu…Wciągająca i emocjonująca lektura. Gerritsen trzyma poziom. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę